Kdo je

Robert Frolík


Kdo je ... Robert Frolík?

Narodil se v květnu roku 1977. Po studiích (obor pozemní stavitelství + architektura) několik let pracoval jako projektant. Svůj podíl práce odvedl mimo jiné např. i na rekonstrukci Ústředí České národní banky v Praze 1, Na Příkopě 28. Od roku 1999 se věnuje činnosti realitního makléře. Zprvu jako partner ve sdružení fyzických osob, od roku 2004 jako společník a jednatel s.r.o. a od roku 2012 jako nezávislý realitní makléř a majitel s.r.o..

Své podnikání již od začátku zakládal na maximální profesionalitě, důvěře a osobním přístupu. Způsob jeho práce ho vždy odlišoval od běžných realitních kanceláří. Během let načerpal a do své práce promítl nejen znalosti realitního trhu, ale i znalosti stavební, architektonické, právní, reklamní a jiné. To vše mu pomáhá poskytovat jeho klientům nadstandardní servis. Umí jim poradit při nákupu, prodeji a pronájmu nemovitosti stejně tak, jako při její rekonstrukci, zařizování či výběru vhodného nájemce nebo kupujícího. Svým klientům naslouchá a jedná s nimi jako se svými přáteli. Nikdy nestaví rychlý a vysoký zisk z provize nad zájmy klientů dobře prodat, pronajmout či koupit. Odměnou je mu pak jejich důvěra a mnohdy i dlouholeté vztahy či dokonce přátelství. A těchto hodnot si ve svém podnikání cení nejvíce. Doporučení je pro něj nejlepší reklama!

Během prvních deseti let podnikání v realitách si vyzkoušel práci řadového makléře, manažera týmu i majitele firmy a dospěl k názoru, že nejlepší cesta je samostatnost. V dnešním globálním světě, plném neosobních, unifikovaných a megalomanských firem, stále více pociťuje touhu klientů vrátit se k osobnímu a individuálnímu přístupu, který většina z nás vždy ocení. Rozhodl se tedy znovu pracovat sám, jako privátní realitní makléř. Jako podnikatel, u kterého víte, že jednáte vždy jen s ním osobně, že dostanete vždy ten stejný servis jako před lety a že se Vám bude věnovat, protože každý jeden klient je pro něj důležitý!

Postupně získal výborné jméno jak mezi klienty, tak i mezi ostatními makléři. Vždy se snažil svou prací přispět ke zlepšení českého realitního trhu, který je bohužel dodnes bez jakýchkoliv pravidel. Stál u zrodu několika subjektů jako např. Unie realitních kanceláří, které měly za cíl zavést fair obchod, zajistit lepší zákony a vzdělání pro činnost realitního makléře. Poskytl několik rozhovorů do televizí a rádií, psal různé články o bydlení a realitním trhu.

V současné době pracuje jako privátní makléř pro stálý okruh majitelů, kterým spravuje jejich nemovitosti - pronajímá, prodává, nakupuje, zajišťuje projekty a rekonstrukce, právní služby, investiční poradenství a další dle jejich aktuálních potřeb. Svůj pracovní čas dělí mezi profesi makléře a hasiče, volný čas pak věnuje ženě a svým dvěma dětem. Hledáte-li spolehlivého makléře, uvítá spolupráci s dalšími majiteli.

Pracuje v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. (a pozdějších dodatků) O ochraně osobních údajů a v souladu se Zákony č. 253/2008 Sb. a 254/2008 Sb. O některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu. Má uzavřeno Pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele ve výši 5.000.000 Kč.

Identifikační údaje:
Robert Frolík, 
Národní obrany 589/10, 160 00 Praha 6, IČO: 66498473, DIČ: CZ7705040662, je plátce DPH, datová schránka 6hbs4s3, používá elektronický podpis
Reality FROLÍK, s.r.o., Národní obrany 589/10, 160 00 Praha 6, IČO: 04557191, DIČ: CZ04557191, je plátce DPH, datová schránka 9d6bxg6, používá elektronický podpis

Po celou dobu svého podnikání sídlí a žije v Praze 6 – Bubenči.
Bubeneč považuje za jednu z nejlepších částí Prahy a to jak z osobního, tak i profesního pohledu. Dobře architektonicky rozvržené a lidsky příjemné prostředí, plné zeleně, malých obchůdků, služeb, zábavy a relaxace. Přátelské sousedské vztahy, čilý ruch během týdne a klidné víkendy, kdy si tu člověk připadá jako na venkově. Dobře udržované a neustále vylepšované ulice, výborná infrastruktura. To vše dělá z této části Prahy 6 skvělé místo pro život.