Reference

 

Zdeněk Podskalský, prodávající a následně i kupující
Pan Frolík má strategii "One person business". Díky tomu si hlídá každý detail sám, a i ve složité transakci je dokonale zorientovaný. Aktivně komunikuje a žene věci kupředu. Klienti rozhodně ocení i jeho vystupování a styl. Má správnou míru profesionálního i přátelského projevu. Přesný, důsledný, drží slovo. Jednoznačně doporučujeme. Máme s panem Frolíkem výbornou zkušenost. Děkujeme za skvělou práci.

Biserka Vondrušková, kupující
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Robertu Frolíkovi za profesionální přístup, ochotu a maximální snahu vyhovět oběma stranám při zprostředkování koupě nemovitosti. Je to výborný profesionál, ale hlavně skvělý člověk. S tak osobním přístupem jsem se nikdy nesetkala. Jeho ochota, jedinečná profesionalita, trpělivost a zcela lidský vstřícný přístup během celého našeho procesu prohlídek bytů byl zcela příkladný.

Jana Cihlová, majitelka nemovitosti
Realitního makléře pana Frolíka doporučuji pro zprostředkování pronájmu i nákupu / prodeje nemovitosti jako odborníka v oblasti realit. Profesionální přístup k zákazníkovi, stejně tak i vystupování při obchodním jednání. Pomoc odbornou radou a konzultací v případě nesrovnalostí s nájemci i po dobu trvání pronájmu nemovitosti. Pan Frolík je odpovědný, spolehlivý, odborně zdatný a komunikativní realitní makléř, který vám pomůže zprostředkovat váš realitní obchod.

Jiří Ornest, herec, majitel nemovitosti
Vážený pane Frolíku, rád bych Vám touto cestou poděkoval za péči a ochotu, kterou jste mi věnoval a kterou neváhám označit za téměř rodinnou. Osobní přístup je přesně to, co nejvíce postrádám v kontaktech mezi občany a institucemi všeho druhu. U Vás se mi ho dostalo měrou vrchovatou. Ještě jednou díky! Pochopitelně Vás s klidným svědomím doporučím všem svým přátelům a známým.

Daniela Drtilová, nájemce
Skvělá rychlá domluva, sešli jsme se ještě v ten samý den, co jsem poptávala. Líbilo se mi velmi, že má s majiteli dlouhodobější vztah, pronajímá jim více bytů, což působí velmi důvěryhodně. Pěkně oblečený, včasný a sympatický. Příjemně jsme si na závěr popovídali. Mohu pana Frolíka vřele doporučit ke spolupráci.

Kristina Buriánková, nájemce
S naprosto čistým svědomím mohu komukoliv doporučit jakýkoliv realitní obchod s panem Robertem Frolíkem. Pronajímala jsem si přes něj rodinný dům a byla jsem tak mile překvapená, jak se mi dlouho v kontaktu s makléři nestalo. Všechno fungovalo, jak jsme si řekli, vše řešil ihned. Pana Frolíka jako jediného doporučuji svým známým, přátelům, rodině a nyní i tímto způsobem. Dodatečně ještě jeden dík!

Jiří Knot, herec, majitel nemovitosti
Jako majitel nemovitosti oceňuji nejen houževnatost a úspěšnost při hledání nájemce, ale i další schopnosti pana Frolíka, který je nejen svědomitým a zkušeným realitním agentem, ale v jedné osobě i stavařem, který umí zasvěceně poradit při úpravách a rekonstrukcích prostor k pronájmu pro ten který zamýšlený účel. Neocenitelná je i jeho citlivá spolupráce při doladění znění smlouvy tak, aby vyhověla platným předpisům i konkrétním smluvním stranám a eliminovala případná budoucí nedorozumění nebo nesnáze. Profesionální serióznost a lidsky citlivý přístup k zákazníkovi dělají z obchodního jednání příjemnou společenskou událost.

Edward Carr, British Chambers of Commerce
Podle průzkumu profesionality a odborných znalostí bychom rádi zařadili Váš profil do Obchodního průvodce trhem střední a východní Evropy. Ten obsahuje takové společnosti a podnikatele, které jsou svou působností na trhu vzorem pro ty ostatní a Vy mezi ně rozhodně patříte!

Lenka Vítová, kupující
Vážený pane Frolíku, tímto bych Vám ráda poděkovala za zprostředkování koupě našeho nového bytu. Děkuji za Váš profesionální přístup, za Vaši péči a ochotu, kterou jste mi po celou dobu vyřizování věnoval. Nebyl to jednoduchý prodej, ale vše dopadlo dobře a my již druhý týden spokojeně bydlíme.

Haig Utidjian, dirigent orchestru, kupující
(přeloženo z AJ) Vážený pane Frolíku, s potěšením se chápu příležitosti, abych Vám poděkoval za Vaši laskavou spolupráci s námi. Velmi se nám líbil Váš profesionální a decentní přístup. Bohužel mnoho českých (a ovšem, nejen českých) makléřů se chovají způsobem, který nebudí velkou důvěru. Tím víc osvěžující a příjemné bylo jednat s Vámi, neboť bylo velmi jasné, že Vy nedáváte špatnou informaci, nemlžíte, když odpověď na konkrétní otázku nevíte, ale děláte kroky, abyste danou informaci pevně zjistil a dovolujete, aby člověk sám udělal rozhodnutí. Nikdy jste se nesnažil dělat nepříjemný nátlak a choval jste se slušným a naprosto gentlemanským způsobem. To je opravdu neobvyklé a inspiruje respekt a dobrou vůli. Kdyby tento skromný komentář trošinku podpořil profesionální činnost Vaší firmy, budeme velice rádi. Zatím Vám moc děkujeme, přejeme Vám další úspěchy a také se těšíme na další spolupráci.

 

 
 

VÝBĚR ZREALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

Luxusní vila, Praha 6

Luxusní vila, Praha 6
33.000.000 Kč
Rezidenční byt 360 m2, Praha 6

Rezidenční byt 360 m2, Praha 6
15.000.000 Kč
Historický dům, Praha 1

Historický dům, Praha 1
19.900.000 Kč
Podkrovní byt 220 m2, Praha 1

Podkrovní byt 220 m2, Praha 1
11.000.000 Kč
Byt 100 m2 s garážovým stáním, Praha 6

Byt 100 m2 s gar. stáním, Praha 6
23.000 Kč/měs.
Rodinný dům, Praha 4

Byt 100 m2 s terasou, Praha 6
23.000 Kč/měs.
Komerční prostor, Praha 6

Komerční prostor, Praha 6
26.000 Kč/měs.
Skladová hala s kancelářemi, Praha 6

Skladový areál, Praha 6
30.000.000 Kč
 
 

VÝZNAMNÍ KLIENTI

Alena a Jaroslav Klempířovi - čeští geografové a polárníci v Grónsku
Ambasáda Egypt
Ambasáda Maďarsko
Ambasáda Tunisko
Ambasáda Ukrajina
APV INVEST, s.r.o.
Asiana, s.r.o.
Barrandovské ateliéry Hostivař
BE reality
BenzinProjekt, s.r.o.
BV Dejvice, a.s.
Central Europe Holding, a.s
Dermacol, a.s.
Dana Vorlíčková
Ekospol, a.s.
Haig Utidjian - dirigent orchestru
Hauser, s.r.o.
HDS Retail Czech Republic, a.s.
Industrial and logistic agency
Ing. arch. Miroslav Bok
Ing. Eva Procházková
Ing. Pavel Bechný - velvyslanecký rada
Ing. Otakara Stavovčíková
Ing. Vladimír Karel
Ing. Vladimír Štulík
Jana a Ladislav Kročákovi
Jiří Knot - herec
Jiří Ornest a Daniela Kolářová - herci
Jiří Payne - poslanec

 

Jitka Smutná - herečka
Kancelářské centrum Popelák
Karlheinz Kühlmann
Kateřina Macháčková - herečka
Keratech, a.s.
LAAX Development, a.s.
Lafarge Cement, a.s.
Letecké přístroje Praha, s.r.o.
Lordship, a.s.
Marie Spurná - herečka
Messenger, a.s.
Mgr. Zdeněk Podskalský
MUDr. Karel Cvachovec - primář FN Motol
ORCO Property Group S.A.
Palác YMCA, s.r.o.
Panasonic, a.s.
Petra Korfová
Poštovní tiskárna cenin Praha, a.s.
Pražská správa nemovitostí, a.s.
Prestige Holdings, s.r.o.
Pavel Telička - vrchní vyjednavač ČR pro EU
Sinkulova, a.s.
Stavby silnic a železnic, a.s.
Stimbuilding, a.s.
Technoexport, a.s.
Unistav, a.s.
UTAX Bürosysteme, s.r.o.
Zuzana Onufráková - herečka
Z.S.P.V. REAL, a.s.

… a mnozí další