2+kk s velkou terasou

16.000 / měsíc

Popis nemovitosti

V pěkném domě s 24h recepcí, v ulici Šlikova, v Praze 6 - Břevnově, si můžete pronajmout nezařízený byt 2+kk o výměře cca 49 m2 a terasou cca 24 m2. Vstup do domu (a přímo k bytu) je z ulice Šlikova, ale pokud budete jezdit tramvají, budete používat vstup (s nonstop recepcí) z ulice Zúžená, která je blíže Bělohorské.

Bydlet se Vám tu bude určitě skvěle! Máte tu totiž všechno u ruky! Sousední ulice Bělohorská je plná obchůdků, kaváren, restaurací a služeb. Budete to mít pár kroků na tramvaj, kousek za sportem nebo odpočinkem na Ladronku nebo například do bazénu na Petynku. A z terasy budete mít výhled na část Břevnova.

Byt je z úrovně ulice Šlikova v přízemí, v rámci domu je to však 5. patro (počítáno od recepce z ulice Zúžená). Na velkou terasu navazuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Zde je vestavěná malá lednička, myčka, trouba a varná deska. Ložnice je poměrně malá, ale dostačující. V koupelně ja vana, vedle pak najdete samostatné WC a komoru. Podlahy jsou klasické plovoucí, okna dřevěná s dvojskly a stínícími roletami. Topení a ohřev teplé vody je centrální.

Kromě nájemného budete platit zálohy na domovní služby v částce 6.100 Kč/měs. (včetně provozu recepce) + vlastní spotřebu elektřiny. Platba je vždy měsíčně předem, kauce 1 nájem + poplatky, provize 1 nájem.

Byt je ihned volný a připravený k nastěhování.

PENB třída C.

Praha 6, Břevnov, Šlikova 2400/2400
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369