3+kk s garáží - P6, Suchdol

22.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Bydlet v centru městské části znamená mít vše na dosah a být uprostřed dění. A jestli hledáte byt, který Vám nabídne veškeré tyto atributy, tak si rozhodně nenechte ujít tuhle nabídku! Ve 3. patře zánovního domu (s výtahem) přímo na Suchdolském náměstí v Praze 6 - Suchdol si můžete pronajmout nezařízený byt 3+kk s garážovým stání a sklepem.

Cca 96 m2 plochy bytu, k tomu zhruba 2 m2 sklep přímo na patře u bytu a garážové stání (15 m2) v suterenu domu. V bytě je prostorný obývák, oddělený kuchyňský kout (kombi sporák, myčka), dvě ložnice, koupelna s vanou a WC, samostatné WC (s místem na pračku a sušičku) a chodba s obrovskými vestavnými skříněmi. Vlastní plynový kotel se zásobníkem teplé vody. Plastová okna s předokenními roletami.

V domě je k dispozici i společná kolárna a malá zahrádka. V pěším dosahu máte veškerou základní vybavenost (mateřská i základní škola, obchody, služby, MHD). Kousek od domu je i krytý plavecký bazén. Pro rodinu je tento byt ideální stejně tak, jako pro samostaný pár, který si chce užít prostoru.

A když Vám bude vadit ruch velkoměsta, za pár minut jste v Lysolajích, které navazují na Šárku, v Roztockém háji Tichého údolí a nebo u Vltavy, kde se přívozem dostanete do Troji, Botanické zahrady nebo Zoo.

Kromě nájemného budete platit zálohy na domovní služby (výtah, odpad, úklid a osvětlení společných částí domu) ve výši 500 Kč/osobu/měsíc, vodné/stočné bude hrazeno ve výši 1.000 Kč/měsíc. Spotřeba elektřiny a plynu bude převedena na nájemce. Nájemné a služby bude hrazeno měsíčně předem, jistota je ve výši jednoho nájemného. PENB třída C.
Neplatíte provizi!

Chcete ho vidět jako první? Ozvěte se mi a domluvíme si termín.

Praha-Suchdol, Suchdol, Suchdolské náměstí 1249/1249
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
email: fullname: fname: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369