Popis nemovitosti

Dívat se každé ráno do zeleně, to se jistě neomrzí! A tenhle výhled můžete mít i Vy!
Ve třetím patře cihlového domu bez výtahu mám na prodej byt 3+kk s lodžií, který Vám přesně tenhle výhled poskytne. Má 68 m2, k tomu je lodžie 4 m2 a zhruba stejně velký sklep. Všechny tři pokoje bytu jsou otočené na jih do zeleně pražského Motola. Nástavba na cihlovém domě je původně z roku 1991, ale byt byl v podstatě celý nově přestavěný v roce 2013.

Konstrukce nástavby, kde se byt nachází, má jako základ dřevěné vazníky. Stěny a stropy jsou sádrokartonové s tepelnou izolací. Okna plastová, podlahy dřevěné + PVC. Na ohřev teplé vody a topení je plynový kombi kotel.

Ulice Zahradníčkova, kde se byt nachází, je sice kousek od Plzeňské, ale tu díky husté zeleni vůbec neuvidíte. Zato to budete mít kousek do přírodního parku Košíře-Motol, pár kroků ke koupališti Motol, na tramvaj nebo do školky. Školek je tu několik. A jestli pracujete v Motole nebo na Homolce, budete do práce klidně chodit pěšky. Pro ty z Vás, co mají rádi soukromí, musím zdůraznit, že byt je jediný na patře a se sousedním bytem má společnou pouze jednu zeď.

Měsíční provoz bytu vyjde na cca 3.700 Kč. Z toho je 1.356 Kč FO a zbytek jsou elektřina, plyn, voda a domovní služby.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.
PENB třída C.

V případě velkého zájmu bude byt prodán nejvyšší (ev. nejvýhodnější) nabídce.

Praha 5, Motol, Zahradníčkova 29/29
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: email: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369