Atypické 2+1 v Bubenči

19.000 / měsíc

Popis nemovitosti

V polosuterenu klasického činžovního domu, v dolní části ulice Terronská, v Praze 6 - Bubenči, si můžete pronajmout atypický byt 2+1 o celkové výměře cca 68 m2. Je celý orientovaný na západ, do klidného dvora, s okny v úrovni terénu. Má samostatnou kuchyni, kde se vejde i jídelní stůl, průchozí šatnu (členitý prostor se šikmým stropem), dva samostatné pokoje, chodbu, malou komůrku s plynovým kotlem a místem na pračku, malou koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC. Kuchyňská linka je vybavená vestavnou lednicí, myčkou, varnou deskou s digestoří a el. troubou. Všechna okna (kromě šatny) jsou nová dřevěná špaletová s dvojskly a s venkovními mřížemi. V celém bytu jsou na podlaze dlažby. Zdi hlavních místností mají sádrokartonové předstěny s provětráním, aby se zabránilo pronikání vlhkosti a zároveň byly zdi teplejší.

I když je byt v polosuterénu, tak díky širokému dvoru a velkým oknům jde do bytu dostatek světla a odpoledne dokonce svítí slunce přímo do bytu. Navíc je dvůr tichý, protože garáže ve dvoře nejsou zkolaudované a tudíž je nikdo nepoužívá. Dvůr, který je dlážděný, se dá používat jako terasa k bytu. Můžete si sem dát posezení.

Vzhledem k tomu, že jsou zde dva samostatné pokoje (každý na opačném konci bytu), je byt ideální například pro studentské spolubydlení. Navíc z ulice Terronská je to cca 10 min. chůze do areálu ČVUT.

Bubeneč, kde se byt nachází, je skvělá část Prahy 6, kde je vše, co k pohodlnému životu potřebujete. Je tu spoustu malých obchůdků a služeb, snad na každém rohu restaurace (a to včetně mnoha mezinárodních), je to tu kousek na metro a MHD, blízko do Stromovky i do centra a přes to všechno je to celkem poklidná, dobře udržovaná, zelená čtvrť.

Kromě nájemného budete hradit domovní služby v částce cca 1.500 Kč/měs. (voda, odpad atd.). Elektřina (cca 2.200 Kč/měs.) a plyn (cca 3.500 Kč/měs.) se převádí na nájemce. Nájemné a domovní služby se platí měsíčně předem, kauce je jedno nájemné + domovní služby, provize je jedno nájemné.

Byt je ihned volný.
PENB třída E.

Praha 6, Bubeneč, Terronská 742/742
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369