Bydlení v Podbabě

23.000 Kč / měs. / měsíc
Zrealizováno
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Líbí se Vám oblast Podbaby? Máte rádi italský styl? Oceníte klidné bydlení v mezinárodní komunitě? Prohlédněte si tento byt v ulici Paťanka!

Bytový komplex Podbaba je vyhledávaný jak čechy, tak i cizinci ze všech koutů světa. Nabízím zde k pronájmu zánovní byt 3+kk (74 m2) se dvěma terasami (celkem 23 m2), dvěma garážovými stáními a sklepy, v 5. patře domu z roku 2006, s výtahem (bezbariérový přístup z vchodu a z garáží). Dům byl postaven italským developerem a svým stylem (cihlové sloupy) odkazuje na původní podbabskou sladovnu. Stojí v klidné centrální části areálu.

Byt je nezařízený, vybavená je pouze kuchyňská část (lednice s mrazákem, myčka, el. trouba, mikrovlnka, el. varná deska). Použité materiály a vybevní: plovoucí podlahy, dřevěná eurookna s dvojskly, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon ke vchodu.

Úložné prostory v bytě poskytuje komora a vestavěné skříně v chodbě a v obou ložnicích. Z obou ložnic je výstup na menší terasu, orientovanou na západ, na obývací pokoj navazuje velká terasa orientovaná do centrálního parčíku, na východ.

Topení je ústřední pro celý dům. Připojení TV a internetu je možné přes UPC nebo 4users.net. K bytu je možné pronajmout dvě garážová stání a zděnou sklepní kóji v suterenu domu.

Nájemné se platí měsíčně předem, jistota jedno nájemné. Zálohy na veškeré služby a energie jsou 5.000 Kč (elektřina, voda, topení, odpad, výtah, úklid a osvětlení domu, garáže). Elektřina se nepřevádí, bude nájemci vyúčtována 1x ročně spolu s ostatními službami.

Byt je nově vymalovaný a ihned volný k nastěhování.

PENB třída C

Rozbalit více informací
Praha 6, Dejvice, Paťanka 2611/2611
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369