Byt 1+1 - Bachmačské nám.

10.000 / měsíc

Popis nemovitosti

V Praze 6 - Dejvicích se žije opravdu skvěle! Je to vyhledávaná lokalita plná zeleně, drobných obchůdků, restaurací, kaváren a služeb. Vše, na co si vzpomenete, tu máte v pěším dosahu. Je to blízko na Letnou, do Stromovky i do centra Prahy.

Pokud máte rádi domy a byty s původními prvky, tento byt se Vám bude líbit. Už při vstupu do domu na Vás dýchne duch historie. I v bytě je mnoho původních prvků (dveře, okna, štuky, vysoké stropy).

Byt 1+1 o výměře cca 43 m2 je umístěn v přízemí zhruba stoletého domu. Má pokoj orientovaný na východ do náměstí, v centrální části vstupní chodbičku, malou koupelnu, samostatné WC a kuchyni (se spíží), orientovanou na západ do dvora. V pokoji je koberec, položený na původních parketách, v kuchyni a chodbě lino. Topení je v obou místnostech plynové WAW, na ohřev vody je v koupelně plynová karma a v kuchyni je elektrický průtokový ohřívač. Kuchyňská linka je jen základní, se sklokeramickým dvouvařičem a elektrickou troubou. Bude tu i malá lednička (není na fotografii). V koupelně je pračka. Na obou oknech je i shrnovací mříž.

Kromě nájemného 10.000 Kč/měs. budete platit zálohy na služby (vodné, stočné, úklid a osvětlení domu, odpad, komín) v částce 1.334 Kč/měs. + vlastní spotřeba elektřiny a plynu (odhad cca 2.000 Kč/měs). Internet můžete mít od O2 nebo Vodafone (UPC). Nájemné se platí měsíčně předem, kauce je 1 nájem. Provizi neplatíte!

Ještě váháte, jestli je to ten správný byt pro Vás? Přijďte se podívat naživo!
Byt je prakticky ihned volný, připravený k dlouhodobému pronájmu.

PENB není k dispozici, dle zákona musím uvést třídu G.

Rozbalit více informací
Praha 6, Dejvice, Bachmačské náměstí 310/2
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fullname: lname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369