Byt 1+1 u Puškinova náměstí

12.000 / měsíc
Zrealizováno
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Chcete bydlet u vyhledávaného Puškinova náměstí? Kousek od metra Hradčanská, eventuelně co by kamenem dohodil od Stromovky? V místě, kde je vše, co k životu potřebujete? Nevadí Vám starší vybavení bytu?

Ve druhém patře slušně udržovaného domu s výtahem, v ulici Raisova, v Praze 6, nabízím nezařízený byt 1+1, o výměře 53 m2. Má vysoké stropy (3.2 m), je orientovaný na jih do klidného vnitrobloku, kde je i společná zahrada. Pronajímá se nezařízený, jen se základní kuchyňskou linkou (bez lednice na fotografiích). V pokoji jsou parkety, v chodbě, kuchyni a koupelně lino. Na ohřev teplé vody je elektrický bojler, topení je teplovodní ústřední. Okna jsou nová plastová. K dispozici je UPC, parkování v modré zóně.

Poplatky jsou poměrně nízké - domovní služby (voda, výtah, odpad, úklid a osvětlení společných prostor) se platí zálohově 500 Kč / osobu / měsíc, elektřina a plyn se převádí na nájemce (doposud byly zálohy pro 1 osobu 800 Kč/měs. elektřina a 600 Kč/měs. plyn). Platba nájmu je měsíčně předem, kauce jeden nájem, provizi neplatíte!

PENB není zpracované, dle zákona tedy uvádím třídu G.
Byt je ihned volný.

Rozbalit více informací
Praha 6, Bubeneč, Raisova 803/803
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369