Popis nemovitosti

Ve třetím patře dobře udržovaného, zatepleného panelového domu bez výtahu mám na prodej byt 1+1 o výměře 35 m2. Před pár lety byl částečně zrenovovaný, má zánovní kuchyňskou linku, vylepšenou koupelnu a plovoucí podlahy. Byla předělaná i elektřina a okna (jsou plastová, orientovaná na západ). Zbytek bytu je v původním stavu. Byt má standardní půdorys: vstupní chodbu s velkou (původní) vestavěnou skříní, samostatný pokoj, kuchyni, koupelnu a WC. Bytové jádro je zděné, stoupačky jsou v plastu. V domě je klasicky centrální topení i ohřev teplé vody, vše s měřením.

Pokud nejste moc nároční na moderní provedení, můžete tu ihned bydlet, případně ho okamžitě pronajímat. A nebo si byt nejdřív zrekonstruujete podle současných trendů? Každopádně byt je dobrou investiční příležitostí, protože je na poměrně klidném místě, v udržovaném domě, v zeleni, s výbornou dostupností centra Prahy a svou velikostí je vhodný jak pro startovní bydlení, tak i k následnému pronájmu.

Hned za domem je park, přímo u domu je prodejna Albert, pár kroků od domu je zastávka tram, která vás za pár minut doveze na metro Želivského, ev. za nákupy i zábavou na Floru.

Kompletní měsíční provoz bytu Vás nebude stát víc jak 4.000 Kč.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.
Chcete být první na prohlídce? Zavolejte nebo napište a domluvíme si termín.

V případě velkého zájmu bude byt prodán nejvyšší (ev. nejvýhodnější) nabídce.
Máte-li zájem i o byt 2+1 s lodžií, podívejte se na mojí druhou nabídku bytu přímo v sousedním domě. A nebo si rovnou kupte oba dva!

PENB zatím nebylo dodáno, dle zákona tedy musím uvést třídu G.

Praha 10, Strašnice, Vrátkovská 2065/2065
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fullname: email: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369