Popis nemovitosti

Máte rádi Prahu 6 a chcete bydlet blízko stanice metra a nákupního centra? Navíc ve vilce a v bytě s parádní terasou? Pak by se Vám mohl líbit tento velký byt 2+1 s extra pracovnou / šatnou.

Je umístěný ve druhém patře dobře udržované vilky, v ulici Kladenská, jen pár kroků od stanice metra Bořislavka a točny autobusu MHD. Ve své celkové ploše 90 m2 (+ terasa 34,4 m2) Vám nabídne obývák s velkou terasou, navazující na ložnici a kuchyni, koupelnu (do které se dá vstoupit z ložnice i z chodby), samostatné WC, velkou chodbu a extra místnost využitelnou jako pracovna nebo velká šatna. Uprostřed této místnosti je komín, tak i vzhledem ke slušné podlahové ploše je na jiný účel dost obtížně využitelná. Kromě šatny, kde je parádní prostor na všechno možné, jsou další velké skříně v prostorné chodbě. Tam je schovaný i plynový kombi kotel.

Byt má zánovní kuchyni, kde najdete kombi sporák s digestoří a starší lednici s mrazákem + myčku. V koupelně pak kromě vany i sprchového koutu samozřejmě pračku. Obývák s terasou je orientovaný na JZ s pěkným výhledem do okolí a na část Prahy, ložnice na jih. Krytinu terasy slíbili majitelé letos udělat novou. Okna obýváku a kuchyně mají předokenní rolety, v obýváku jsou poctivé dřevěné parkety. Do bytu se vstupuje po společném domovním schodišti a je tak zcela oddělený od ostatních bytů ve vile.

V centru Bořislavka najdete dostatek obchodů a různých služeb a v ulicích kolem i malé kavárničky, restaurace a další. Parkovat se tu dá celkem pohodlně hned u domu.

Kromě nájemného 25.000 Kč/měs. budete platit zálohy na služby (voda - vlastní měření, odpad, osvětlení domu, revize kotle) v částce 2.000 Kč/měs. + spotřeba elektřiny a plynu (převádí se na nájemce). Nájemné a zálohy se platí měsíčně předem, jistota je 2 nájemné, provize 1 nájemné.

Byt je ihned volný, připravený k dlouhodobému pronájmu.
Dlouho neváhejte a objednejte se na prohlídku, ať Vám byt neuteče! Bytů s takhle velkou terasou totiž v nabídce moc není!

PENB není k dispozici, dle zákona uvádím třídu G.

Praha 6, Dejvice, Kladenská 1878
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
email: phone: fname: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369