Byt 2+1 ve vilce

15.000 / měsíc
Zrealizováno
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

V Praze 6 se nabízí jen málo příležitostí bydlení v klidné oblasti, ve vilce se zahradou. Vy jste však právě jednu objevili!

V prvním patře vilky v ulici Stochovská v Praze 6 nabízím k pronájmu byt 2+1 s pracovnou a balkonem, o výměře cca 78 m2. Je z větší části orietovaný na jih do zahrady, boční okna jsou na východ i na západ.

Byt se pronajímá s veškerým zařízením jako je na fotografiích. Má vlastní vstup po schodišti z domovní chodby. Vytápí se ze společného kotle pro celou vilu, na ohřev teplé vody je zde karma (v kuchyni a koupelně). K užívání je i společná zahrada. V případě zájmu by se dala pronajmout i garáž vedle vily.

Kromě nájemného budete platit zálohu ve výši 4.000 Kč/měs. na poplatky (voda a odpad se bude počítat poměrově dle podílu celkové spotřeby domu a počtu osob v bytě, plyn 1/2 celkové spotřeby domu a elektřina dle vlastního elektroměru. Platba bude měsíčně předem, kauce jeden nájem. Neplatíte provizi! Dům nemá zpracované PENB, dle zákona tedy uvádím energetickou třídu G.

Byt je zařízený pro 2 dospělé osoby. Je připraven k nastěhování, přijďte se podívat!

Rozbalit více informací
Praha 6, Ruzyně, Stochovská 179/179
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
email: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369