Byt 2+1 ve vilce se zahradou

18.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Máte rádi Prahu 6 a chcete bydlet blízko stanice metra a nákupního centra Bořislavka? Navíc ve vilce, kde máte možnost užívat i kousek zahrady? Pak by se Vám mohl líbit tento byt 2+1!

Je umístěný v přízemí dobře udržované vilky, v ulici Kladenská, jen pár kroků od stanice metra Bořislavka. Má vlastní vstup ze zahrady, kousek od hlavního domovního vchodu. Ve své celkové ploše 68 m2 Vám nabídne dva prostorné pokoje, kuchyni, koupelnu s WC, druhé WC samostatné a spoustu úložných prostor v chodbě. Na vytápění a ohřev teplé vody je zde plynový kotel, schovaný v jednom s výklenků chodby. Před bytem budete mít možnost užívat i malou zahrádku, třeba k posezení nebo sušení prádla.

Byt se pronajímá se vším, co vidíte na fotografiích (lednice, myčka, pračka, kombi sporák, digestoř). Okna pokojů jsou orientovaná na JV do klidné zahrady, takže budete mít výhled do zeleně. A Evropskou tu skoro ani neuslyšíte! Mříže na oknech tu byly odjakživa, ale nutno říct, že se jedná o bezpečnou oblast.

V centru Bořislavka najdete dostatek obchodů a různých služeb a v ulicích kolem i malé kavárničky, restaurace a další. Parkovat se tu dá celkem pohodlně hned u domu.

Kromě nájemného 18.000 Kč/měs. budete platit zálohy na služby (voda - vlastní měření, odpad, osvětlení domu, revize kotle) v částce 2.000 Kč/měs. + spotřeba elektřiny a plynu (převádí se na nájemce). Nájemné a zálohy se platí měsíčně předem, jistota je 2 nájemné, provize 1 nájemné.

Byt je ihned volný, připravený k dlouhodobému pronájmu.
Ještě váháte, jestli je to ten správný byt pro Vás? Přijďte se podívat naživo!

PENB není k dispozici, dle zákona uvádím třídu G.

Praha 6, Dejvice, Kladenská 1878
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369