Byt 2+kk s lodžií a garáží

18.000 / měsíc

Popis nemovitosti

V Praze 6 - Liboci, kousek od Libockého rybníku, obory Hvězda a přírodní rezervace Divoká Šárka, nabízím prostorný byt 2+kk s lodžií a garážovým stáním. Nachází se ve zvýšeném přízemí domu v uzavřeném areálu, v ulici U stanice.

Byt o výměře cca 66 m2 + 7 m2 lodžie je nezařízený, pouze s kuchyňskou linkou a spotřebiči (sporák, myčka, pračka). Oproti fotografiím nebude v kuchyni lednice, naopak v ložnici bude vestavěná šatní skříň. Velkorysý obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem a má výstup přímo na lodžii. Na ní vstoupíte i z ložnice. Byt má vlastní plynový kotel se zásobníkem teplé vody. K užívání budete mít i garážové stání přímo pod domem (v ceně nájmu).

Velká okna orientovaná na západ byt pěkně prosvětlují. Hned u domu je zastávka autobusu MHD, který Vás za 5 minut doveze na stanici metra A - Petřiny. Na Petřinách je vše, co k životu potřebujete (obchody, služby, restaurace, pošta).

Byt bude volný od 15.3.

Kromě nájemného budete platit poplatky za domovní služby (voda, odpad, úklid a osvětlení domu, garáž, údržba zeleně) ve výši cca 2.500 Kč/měs. Elektřina a plyn se převádí na nájemce. Nájemné a poplatky se platí měsíčně předem, jistota je jedno nájemné + poplatky, provize je jedno nájemné.

Dům je v energetické třídě C.

Praha 6, Liboc, U stanice 660/660
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: lname: fullname: email: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369