Byt 3+kk/L na Břevnově

21.000 / měsíc

Popis nemovitosti

V Pražském Břevnově se vůbec nebydlí špatně! Zvláště, když to máte všude kousek! Za obchody, restauracemi a kavárnami na Bělohorskou, za sportem a relaxem na Ladronku, do hotelu Pyramida nebo na koupaliště Petynka a na MHD co by kamenem dohodil.

Ve druhém podlaží domu v ulici Za Strahovem si můžete pronajmout nezařízený byt 3+kk s lodžií. Má výměru 76 m2 + cca 8 m2 lodžie. Hned po vstupu do bytu Vás uvítá velký obývací prostor, který navazuje na kuchyňský kout. Soukromá část bytu je pak uzavřená za chodbou před dvěmi ložnicemi. Ranní slunce Vás tam bude budit po většinu roku. Večerní relax si užijete třeba v rohové vaně stylové koupelny nebo na lodžii orientované do vnitrobloku. V koupelně je kromě vany i bidet a WC, druhé WC je samostatné (to by se mohlo předělat i na komoru). Kuchyně je vybavena pouze troubou, varnou deskou a digestoří. Po domluvě s majiteli lze do linky vestavět myčku. Místo na lednici je ve výklenku kuchyně, na pračku v koupelně.

Kromě nájemného budete platit domovní služby (voda, výtah, odpad, úklid a osvětlení společných prostor) ve výši 500 Kč/os./měs., zálohy na elektřinu 1.050 Kč/měs. a zálohy na plyn 1.500 Kč/měs. Majitelé vše 1x ročně vyúčtují podle skutečných spotřeb.
Kauce je jedno nájemné, provizi neplatíte!

Byt je ihned připravený k nastěhování.
PENB třída D.

Rozbalit více informací
Praha 6, Břevnov, Za Strahovem 413/24
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fullname: fname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369