Popis nemovitosti

Bydlet na Suchdole vůbec není špatné! Zvláště, když to máte pár kroků do areálu ČZÚ, na dětské hřiště, do krytého bazénu, ke stanici autobusu a podobně. Mimochodem, autobusem jste cca za 20 min. na metru Dejvická.

Ve třetím patře slušně udržovaného domu s výtahem, v ulici Sídlištní, si můžete pronajmout nezařízený byt 3+kk (cca 73 m2) se dvěma balkony (každý cca 4 m2). Předností bytu je velký obývák (cca 33 m2) s balkonem je orientovaný na JV do vnitrobloku, obě ložnice (jedna s balkonem) pak na SZ do ulice.

Byt se hodí jak pro rodinu, tak pro spolubydlení. Má totiž dvě samostatné ložnice a praktický půdorys. V obývacím pokoji zůstává velká skříň a jako součást kuchyňského koutu i lednice s mrazákem, vestavná myčka, sklokeramická varná deska, el. trouba a digestoř. Byt i jeho vybavení je cca z roku 2003.

V suterenu domu bude mít k dispozici poměrně velkou (a dobře zabezpečenou) sklepní kóji a společnou sušárnu.
Hned před domem jsou Řemeslné potraviny, v centru Suchdola (cca 10 min. chůze) jsou pak další obchody, kavárna, restaurace.

Kromě nájemného 22.000 Kč/měs. budete platit zálohy na domovní služby (voda, topení, výtah, úklid a osvětlení domu) v částce cca 2.700 Kč/měs. a na elektřinu v bytě v částce cca 1.500 Kč/měs. Nájemné a zálohy se platí měsíčně předem, jistota je 2 nájemné, provize 1 nájemné.

Byt je ihned volný, připravený k dlouhodobému pronájmu.
PENB třída C.

Praha-Lysolaje, Lysolaje, Sídlištní 245/245
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
email: fname: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369