Část. zařízené 3+kk/2B - P4, Machovcova

20.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Bydlet v bytě s balkonem a výhledem je fajn! A ty balkony tu máte dokonce dva! Představuji Vám částečně zařízený byt 3+kk, o výměře 70 m2 + dva balkony (cca 6 m2). Najdete ho v 6. (posledním) patře dobře udržovaného zatepleného cihlového domu s výtahem, v ulici Machovcova, v Praze 4.

Byt je orientovaný na východ (a na sever), takže většinu roku Vás bude budit sluníčko. Zařízení v bytě zůstane v obývacím pokoji (obývací stěna, gauč, stolek), v kuchyni (linka, jídelní stůl, lednice), v ložnici (dvoulůžko, skříň). Za kuchyňskou linkou je nově instalovaná omyvatelná deska. Zbytek zařízení musíte mít vlastní, a to vč. pračky (není součástí vybavení). Topení je v celém domě ústřední, na ohřev teplé vody je v bytě elektrický bojler. Byt má plastová okna, na podlaze v obýváku parkety, v kuchyni PVC, v ložnicích koberce a v koupelně dlažbu.

Vedle domu je oplocený travnatý pozemek, takže pokud máte děti, můžete je tu nechat si hrát. V domě najdete kromě sklepu i kolárnu a kočárkárnu. Parkuje se pouze na ulici. Dům stojí kousek od Jižní spojky a hned za druhým domem je zastávka bus, který Vás doveze buď dolů do Braníka k Vltavě a dále na Smíchovské nádraží nebo na Novodvorskou a poté na metro Kačerov.

K nájemnému budete platit zálohy na veškeré služby a energie ve výši 5.000 Kč/měs. Byt má vlastní měření (voda, elektřina) a vše bude 1x ročně vyúčtováno dle skutečných spotřeb. Nájemné a poplatky se platí na 1 měsíc předem, kauce je 2 nájmy, provize jeden nájem. Internet můžete mít od Vodafone (exUPC).

Byt je ihned volný.
PENB třída C.

Praha 4, Braník, Machovcova 1275/1275
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: fullname: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369