Část. zařízený 3+kk/2B

16.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Bydlet v bytě s balkonem a výhledem je fajn! A ty balkony tu máte dokonce dva! Představuji Vám částečně zařízený byt 3+kk, o výměře 70 m2 + dva balkony. Najdete ho v 6. (posledním) patře dobře udržovaného zatepleného cihlového domu s výtahem, v ulici Machovcova, v Praze 4.

Byt je orientovaný na východ (a na sever), takže většinu roku Vás bude budit sluníčko. Zařízení v bytě zůstane v obývacím pokoji (obývací stěna, gauč, křesla, stolek), v kuchyni (linka, jídelní stůl, lednice), v ložnici (dvolůžko, skříň), v dětském pokoji (postel) i v koupelně (pračka). Zbytek zařízení musíte mít vlastní. Byt se nyní maluje, uklízí a připravuje pro nového nájemníka, takže fotografie budu ještě aktualizovat po dokončení všech prací. Topení je v celém domě ústřední, na ohřev teplé vody je v bytě elektrický bojler. Byt má plastová okna, na podlaze v obýváku parkety, v kuchyni PVC, v ložnicích koberce a v koupelně dlažbu.

Vedle domu je oplocený travnatý pozemek, takže pokud máte děti, můžete je tu nechat si hrát. V domě najdete kromě sklepu i kolárnu a kočárkárnu. Parkuje se pouze na ulici. Dům stojí kousek od Jižní spojky a hned za druhým domem je zastávka bus, který Vás doveze buď dolů do Bráníka k Vltavě a dále na Smíchovské nádraží nebo na Novodvorskou a poté na metro Kačerov.

K nájemnému budete platit zálohy na veškeré služby a energie ve výši 5.000 Kč/měs. Byt má vlastní měření (topení, voda, el.) a vše bude 1x ročně vyúčtováno dle skutečných spotřeb. Nájemné se platí na 1 měsíc předem, kauce je 2 nájmy. Internet můžete mít od Vodafone (exUPC).
Provizi neplatíte.

Byt je ihned k dispozici, připravený k nastěhování.
PENB třída C.

Praha 4, Braník, Machovcova 1275/1275
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
fname: fullname: email: lname: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369