Popis nemovitosti

Jaro je nejlepší doba na to, abyste si začali užívat přírody. A i když nebude tak úplně Vaše, pořád to stojí za to! V zahrádkářské osadě Zavážky II, v Praze 6 - Lysolajích, v ulici Na Zavážkách II, si můžete koupit zahradní chatku, na skvělém místě a s parádním výhledem.

Chatka není zapsaná v Katastru, ale jako dočasná stavba je evidována městskou částí Praha - Lysolaje (aktuálně do 31.12.2024 a pravidelně se prodlužuje podle platnosti územního plánu) na jižně orientovaném terasovitém pozemku o výměře 400 m2 podnajatém od Zahrádkářského svazu. Pozemek v zahrádkářské kolonii patří Praze, spravuje ho Městská část Praha - Lysolaje, ta ho pronajímá Českému zahrádkářskému svazu a ten jednotlivé dílce zahrádek podnajímá na dobu neurčitou konkrétním zahrádkářům.

Chatka je postavená jako doupodlažní na půdorysu cca 4x3 m. Spodní část, která je částečně zapuštěná do terénu, je zděná ze žulových kostek a slouží jako kuchyňka a skladová místnost. Vrchní část s balkonem je zděná z cihel, s jednou obytnou místností. Střecha je dřevěná s krytinou z vlnitého plechu. Vedle chatky je ještě samostatný domeček, kde je koupelna s WC. Teplou vodu ohřívá bojler. Domeček s koupelnou je prakticky nový, chatka je letitá (neznámého stáří).

Za podnájem zahradního dílce včetně plateb za vodu, elektřinu, odpad a pod., se platí roční poplatek 8.187 Kč. Jednorázový vstupní poplatek do Zahrádkářské organizace činí 15.000 Kč. Ten je využit na údržbu společných částí zahrádkářské kolonie, jako jsou cesty, rozvody vody a pod. Členstvím v organizaci se každý uživatel zahrádek zavazuje dodržovat osadní řád.

Na pozemek je přivedena sezónní voda a elektřina (s vlastním měřením).
Je to jeden z mála pozemků, ze kterého je v této oblasti tak pěkný výhled!

Příjezd autem je přímo k pozemku, po asfaltové cestě. Stanice bus MHD je kousek od pozemku.

Hned vedle kolonie je areál ČZU, kde se dají koupit všelijaké rostliny a plodiny. V Lysolajích si nejen nakoupíte potraviny, ale načerpáte i vodu ze "zázračné" studánky, případně se vykoupete v přírodním jezírku.

Chatka je ihned k dispozici, připravena k okamžitému užívání.

Ještě váháte? Přijďte se podívat naživo a bude rozhodnuto!

Praha, Lysolaje
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fname: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369