Fajnové bydlení u Bořislavky

24.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Pokud hledáte kvalitně zrekonstruovaný, designový byt s lodžií, v celkem klidné ulici a blízko metra Bořislavka, tak tenhle byt je přesně pro Vás!

Ve třetím patře cihlového domu bez výtahu, v ulici Na Dlouhém lánu, si můžete pronajmout parádní byt 3+kk o výměře cca 52 m2 + cca 7 m2 lodžie. Je jediný na patře, takže budete mít i nerušené bydlení. Byt si majitelka v roce 2019 nechala navrhnout designerkou a nákladně zrekonstruovat pro vlastní bydlení, takže se tu myslelo úplně na všechno. A kvalitou tento byt rozhodně předčí většinu jiných v nabídce!

Byt je vhodný pro dva dospělé nebo max. 2 dospělé a 1 dítě. Je tu jedna klasická ložnice, obývák s kuchyňským koutem, šatna, parádní koupelna a malá pracovna, která může sloužit jako homeoffice nebo jako dětský pokojík.

Byt byl při přestavbě kompletně tepelně zaizolovaný, má izolační plastová okna, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěné vrstvené podlahy, italské dlažby a obklady, omyvatelné malby na stěnách a pod. Kromě toho tu budete mít úsporný elektrický kotel Protherm (který zajišťuje topení i ohřev teplé vody) a veškeré nové rozvody.

Byt se pronajímá nezařízený, zůstane jen kompletní kuchyně s vestavnými spotřebiči (el. trouba s pyrolýzou, varná deska, digestoř, myčka, lednice AEG), vestavěné skříně v ložnici, chodbě a pracovně, nábytek v koupelně a designové osvětlení. Může zůstat i jídelní stůl a židle. Vše ostatní (včetně pračky a sušičky) si musíte dovézt vlastní.

V suterénu domu je společná kolárna a do budoucna je šance mít i vlastní sklípek.

Z bytu to budete mít 7 minut na metro A Bořislavka nebo 5 minut na stanici tram Sídliště Červený vrch. Můžete využívat i autobus na letiště nebo vlak ze stanice Nádraží Veleslavín. Obchodní centrum Bořislavka (kde je Lidl, kavárny, restaurace, DM, zdravá výživa, banka a další různé obchody a služby) je kousek od domu. Nedaleko pak je i Libocký rybník, Divoká Šárka, nádrž Džbán nebo Obora Hvězda. V okolí domu jsou i školky, školy, poliklinika a další.

Kromě nájemného budete hradit domovní služby (voda, odpad, úklid a osvětlení domu) v částce cca 1.500 Kč /měs., elektřina se přepíše na Vaše jméno (aktuální zálohy jsou 3.400 Kč/měs.). Nájemné a poplatky se hradí měsíčně předem, jistota je jedno nájemné + poplatky, provize jedno nájemné.

Byt bude volný od 1.10.

PENB není zpracované, dle zákona musím uvést třídu G.

Praha 6, Vokovice, Na dlouhém lánu 308
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: lname: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369