Garsonka přímo u metra

8.000 / měsíc

Popis nemovitosti

V sedmém patře velmi dobře udržovaného, zatepleného domu, pouhých 200 m od stanice metra A - Nádraží Veleslavín, si můžete pronajmout malou garsonku o výměře cca 25 m2. Má západní orientaci a velké plastové okno s pěkným výhledem.

Ve vstupní chodbičce bytu je prostor pro miniaturní kuchyňku nebo šatní kout (záleží na Vás), který navazuje na WC a sprchu. Vlevo je vstup do pokoje. Je opravené WC a instalovaná nová kombinovaná baterie umyvadlo/sprcha s novou sprchovací hlavicí.

Byt je zcela v původním stavu, nájemce si ho může na své náklady upravit podle svých potřeb, případně je možné se s majitelem domluvit (za zvýšené nájemné) na dodělání minikuchyňky.

Pokud tak často nevaříte nebo se Vám kuchyňku prostě dělat nechce, dá se to vyřešit stolkem s kombi troubou s dvouvařičem v pokoji a nádobí si prostě opláchnout v koupelně. Stejně tak nejsou třeba žádné drahé úpravy bytu. Stačí si dát koberec do pokoje, vymalovat a dá se tu bydlet.

Ani pračku nepotřebujete, protože v suterénu domu je společná prádelna a sušárna. Za cenu spotřebované elektřiny a vody si zde můžete vyprat a prádlo si usušit. Případně si na chodbě vedle bytu můžete za 100 Kč /měs. pronajmout zasklenou lodžii (výhradně k tomuto bytu).

Dům má dva nové výtahy (jeden z nich je velký nákladní), centrální topení s měřením, měřená je zde spotřeba vody a samozřejmě i elektřina. Možnost připojení internetu a TV. Kousek do domu je Divoká Šárka a přírodní koupaliště.

Kromě nájemného 8.000 Kč/měs. budete platit zálohy na domovní služby (voda, topení, výtahy, odpad atd.) v částce 3.500 Kč/měs. + zálohu na elektřinu v částce 1.000 Kč/měs. Vše majitel 1x ročně vyúčtuje podle skutečných spotřeb. Nájemné + zálohy se platí měsíčně předem, jistota je 2x nájemné, provize jedno nájemné.

Byt je ihned volný, k pronájmu na období cca 3 let.
PENB třída C.

Praha 6, Vokovice, Vokovická 685/14
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
*
fullname: lname: phone: fname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369