Kanceláře s parkováním

14.000 / měsíc
Zrealizováno

Popis nemovitosti

Dvě průchozí kanceláře, celkové výměry 36 m2, umístěné v 1. patře administrativní budovy, cca 5 min. chůze od stanice tram a metra A - Bořislavka, v ulici Na Beránce, Praha 6.
V kanceláři zůstává klimatizační jednotka a rozvody PC sítě po minulém nájemci. Kanceláře jsou ihned volné.

Jedná se o bývalou usedlost přestavěnou v minulosti na administrativní objekt. Část budovy je původní historická, část z 80. let minulého století. Budova je dvoupodlažní, pětiúhelníkového půdorysu s uzavřeným atriem, které může sloužit jako prostor pro odpočinek o přestávkách při školení a pod.. V historické části budovy jsou 2 místnosti, které slouží ke krátkodobým pronájmům - jako zasedačky, školící místnosti, pro pořádání různých akcí, oslav a pod.. V každém křídle je společná kuchyňka a WC.
Objekt prochází postupnou renovací (v současnosti se řeší nová okna, v budoucnu zřejmě nové vytápění).

K objektu patří relativně velký oplocený pozemek, na kterém je možné bezplatně parkovat (parkovné je v ceně nájmu), dále ještě venkovní (neoplocené) parkoviště, které je rovněž k dispozici nájemcům a jejich hostům. Je zde i denní recepce. Každá kancelář je elektronicky zabezpečená.

V ceně nájmu je služba recepce, provoz elektronického zabezpečovacího systému. Objekt je napojený 24 hod denně na bezpečnostní agenturu.
Dále jsou v ceně nájmu dvě parkovací místa pod uzavřením.

K nájmu se připočítávají poplatky za vodné, stočné, odpadu a úklid společných prostor jsou stanoveny fixní částkou v závislosti na velikosti pronajímaných prostor - v tomto případě ve výši 350 Kč.
Spotřeba elektrické energie se rozpočítává a fakturuje nájemcům dle skutečné fakturace dodavatele el. energie (PRE) podílově podle plochy vytápěných prostor. Zohledňuje se i počet a druh nainstalovaných spotřebičů v jednotlivých místnostech.

V objektu je k dispozici připojení k internetu prostřednictvím místního provozovatele sítě z www.hanspaul-city-net.cz . Ze strany pronajímatele je zajištěn buď kabel nebo připojení prostřednictvím WiFi do příslušné kanceláře. Nájemce si v rámci svých prostor naistaluje příslušné rozvody / zásuvky. Smlouvu na připojení uzavírá nájemce přímo s Hanspaul-City-Net. Nájemce si samozřejmě může na své náklady zajistit připojení i prostřednictvím jiného operátora. K dispozici jsou telefonní linky přes pobočkovou ústřednu - měsíční paušál =115,- Kč + přefakturace skutečného hovorného na základě uskutečněných hovorů za každý měsíc.

Nájemné je splatné měsíčně předem, vždy k 5. dni daného měsíce. Při podpisu smlouvy se hradí nájemné na první měsíc a jednoměsíční kauce. Provize se neplatí.
Nájemní smlouva se uzavírá na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení. Je možné si zde zaregistrovat sídlo firmy.
Cena nájmu je k jednání.

PENB není zpracované, dle zákona uvádím třídu G.

Rozbalit více informací
Praha 6, Dejvice, Na Beránce 57/57
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369