Kavárna, cukrárna, bistro

18.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Hledáte prostor pro své nové podnikání? Právě teď je ten nejlepší čas si něco najít! Já tu pro Vás mám nově zrekonstruovaný a dosud neužívaný prostor jen pár kroků od Vítězného náměstí v Praze 6. Najdete ho v ústí do pasáže Riviera, v domě Národní obrany 35.

Prostor o celkové výměře 44 m2 je rozdělený do dvou skoro stejně velkých částí - prodejní prostor a zázemí provozovny. Byly zde udělané nové rozvody vody a odpadu, elektro, výlohy, zdi, podlahy, vybavení. Vy si tento prostor můžete pronajmout na libovolnou činnost, ideálně pak na provoz typu kavárny, cukrárny, bistra a podobně.

Vybavení není v ceně nájemného. Je možné si ho odkoupit, ale není to podmínkou. Můžete si prostě pronajmout holý prostor a zařídit si ho na svůj provoz. Součástí vybavení je zařízená kuchyně a bar s profi kávovarem (samostatné napojení na vodu a odpad). V prostoru kavárny je jedno návštěvnické WC, druhé je možné zbudovat v místnosti určené pro přípravu zeleniny. WC pro zaměstnance je v pasáži. Prostor je určen pro max. 10 míst k sezení. Možnost dalšího sezení je uvnitř pasáže a nebo na venkovní zahrádce (nutno požádat o zábor chodníku). Musí se respektovat domovní klid, tj. provozní doba max. do 22:00. Vzhledem k rekonstrukci prostor hledáme pouze gastro provoz.

Kromě nájemného se bude platit záloha na topení, vodu, odpad, úklid a osvětlení pasáže v částce 2.500 Kč/měs. Prostor má vlastní měřiče vody, topení a elektřiny. Elektřina bude převedena na nájemce. Nájemné se platí měsíčně předem, kauce je jedno nájemné. Provizi neplatíte. DPH se neúčtuje. Odstupné není.

Prostor je ihned k dispozici. Kolaudováno jako snack bar.

Praha 6, Bubeneč, Národní obrany 824/824
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369