Krásné 2+kk/B v Dejvicích

20.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Takový byt jste vždycky chtěli! Poctivě zrekonstruovaný, tichý, slunný, variabilní, s balkonkem a obrovským sklepem. K tomu má navíc praktický půdorys, je v dobře udržovaném domě kousek od "Kulaťáku" a vlastní ho fajnoví majitelé!

Tento byt 2+kk o výměře cca 62 m2 najdete ve 4. patře činžovního domu s výtahem, v dolní části ulice Jugoslávských partyzánů. Má vysoké stropy a v kombinaci s velkými okny Vás bude lákat se tu hned zabydlet. Je celý orientovaný do klidného vnitrobloku, s okny na západ. Ta jsou mimochodem také nová, dřevěná, perfektně těsnící a s dvojskly.

Ostatně skoro vše (vyjma zrenovovaných původních parket a dveří) je v bytě úplně nové. Veškeré rozvody, plynový kombi kotel, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (lednice, myčka, varná deska, trouba, digestoř), koupelna s pračkou a sušičkou, WC, komora.

Při vstupu do bytu Vás uvítá prostorná zateplená chodba, na jejímž levém konci najdete balkon, komoru a WC. Vpravo pak minete koupelnu a jste přesně ve středu bytu, kde je kuchyňský kout a proti němu pokoj, který může sloužit jako jídelna, pracovna, ložnice - prostě jak budete potřebovat. Za kuchyní je prostorný obývací pokoj se spacím patrem a úložnými prostory.

Byt se pronajímá zařízený, pouze ten menší pokoj před kuchyní si zařídíte podle svého využití.

Kdo zná Dejvice, tomu nemusím zdůrazňovat, jak skvěle se tu žije! A pokud jste tu noví, vězte, že tu budete mít všechno doslova u ruky. Obchody, služby, restaurace, kavárny, parky, dopravu, kulturní vyžití ... Jak si jednou zvyknete žít v Dejvicích, už nebudete chtít jinam! A jsem si jistý, že z tohoto bytu se rozhodně nebudete chtít stěhovat!

Kromě nájemného budete platit zálohy na veškeré služby, energie a internet v celkové výši 6.000 Kč měsíčně. Nic se na Vás nebude převádět, majitelé 1x ročně vše vyúčtují. Platby budou vždy na 1 měsíc předem (nájemné + poplatky), jistota je 2 nájmy, provize 1 nájem.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.

PENB není zpracováno, dle zákona musím tedy uvádět třídu G.

Praha 6, Dejvice, Jugoslávských partyzánů 1601/1601
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fullname: lname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369