Krásný byt v Petrovicích

4.875.000
Zrealizováno
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Vítejte ve vašem novém bytě!

Má vše, o čem jste kdy snili:
Pěkný výhled, správnou orientaci, dobře využitý půdorys, nízké provozní poplatky.
Z lodžie je krásný výhled přes zahrady k nedalekému Botiči a Hostivařské přehradě.
Z dětského pokoje a z ložnice se díváte do zahrad rodinných domů.

Dům, ve kterém se byt nachází, stojí na konci naprosto klidné pěší zóny. Autem zaparkujete přímo u domu. A když nebudete chtít jet autem, zastávka BUS MHD je nedaleko. Na metro je to 5 minut jízdy. V pěším dosahu je i mateřská a základní škola. Svoje dítko můžete v klidu nechat si hrát na vlastní uzavřené zahradě za domem. Vše, co k životu potřebujete, je poblíž.

Byt v osobním vlastnictví, s původní dispozicí 3+1 s lodžií (69,58 m2 + 6,75 m2) si současní majitelé vkusně přestavěli na útulný 3+kk. Nachází se ve 2. patře malého dobře udržovaného panelového domu bez výtahu. Je kompletně zrekonstruovaný, má zděné jádro, plovoucí podlahy a dokonce i komoru v bytě. Veškeré provozní poplatky včetně elektřiny a plynu jsou pro 3 osoby cca 5.200 Kč/měs. Z toho fond oprav je 557 Kč/měs.

Většina obyvatel domu jsou starousedlíci a tak si o něj pečují. Je zateplený, má plastová okna, nový vstup, částečně vyměněné stoupačky, udržované společné prostory. Energeticky spadá do PENB třídy C. V suterenu domu jsou, kromě velkého plechového sklípku (4,5 m2) patřícího k bytu, také společné prostory jako kolárna a prádelna/sušárna. Na fondu oprav má dům našetřeno 1,8 mil. Kč. Drobný příjem má i ze třech společných garáží.

Ještě váháte, zda se přijít podívat? Na trhu v současné době takto pěkných bytů moc není, tak si pospěšte!
A když budete chtít, možná si s majiteli dohodnete koupi i s částí nábytku.

Rozbalit více informací
Praha-Petrovice, Petrovice, Morseova 246/246
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
email: phone:
captchaNačtete nový obrázek
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369