Popis nemovitosti

Vítejte v Kladně Kročehlavech, kousek od Sítné, v ulici Dr. Foustky.

Jestli už nějaký čas hledáte rodinný dům na Kladně, tak určitě víte, že se tu většinou nabízí jen malé ošklivé domky před rekonstrukcí, v nějaké úzké uličce bez zeleně. A nebo velké, nepraktické, na nějakém hlučném místě...

Já tu mám pro Vás dům, který si na první pohled zamilujete! Je ideálně veliký, velmi dobře udržovaný, s pěknou zahradou a stojí v hezké ulici. Na pozemku má i zahradní domek a velkou garáž.

Hned naproti domu je mateřská školka, kousek odsud je základní škola a všechno ostatní co by kamenem dohodil. Jste tu prakticky v centru Kladna, v jedné z nejhezčích částí a při tom to máte i blízko do Prahy.

Dům má praktický půdorys, je zateplený, vytápěný plynovým kondenzačním kotlem a díky tomu má poměrně nízké provozní náklady. Dá se v něm bez větších zásahů ihned bydlet. Večerní romantiku si můžete udělat třeba u vnitřního krbu nebo na venkovní terase. Pozemek nabízí dostatek soukromí a okolo budete mít jen samé fajn sousedy.

Co víc si tedy přát? Snad jen být první na prohlídce, aby Vám tenhle skvělý dům nevyfoukl někdo jiný. Tak mi zavolejte nebo napište a brzy se tu potkáme!
Dům je připravený prakticky k okamžitému nastěhování.

Původní dům je cca z roku 1921, postavený jako polovina dvojdomu. Je cihlový, částečně podsklepený, má dvě nadzemní podlaží. Dům byl postupně rekonstruován a upravován v letech 1962 (drobné vnitřní úpravy a modernizace), 1997 (nové rozvody topení, radiátory, rekonstrukce elektřiny, vody a odpadů, nová koupelna, Euro okna, krytina střechy, zateplení půdy a úprava podkroví, zámková dlažba a plot) a 2019 (úprava terasy v podkroví, zateplení domu - 12 cm polystyren, nová silikonová fasáda, nové podlahy v přízemí, nová kuchyně vč. spotřebičů). Okna jsou dřevěná EURO (vyráběná pro SRN) s dvojskly, v podkroví jsou dřevěná střešní. Střecha sedlová s krytinou z pálených tašek Bramac. Podlahy jsou dřevěný vinyl, plovoucí, koberce (+ původní prkenné podlahy), dlažba. Kuchyně Hanák (součástí je myčka, pračka, lednice s mrazničkou, kombi sporák, digestoř).

Zavedeny jsou veškeré inženýrské sítě, satelitní TV, internet od O2. Vytápění a ohřev vody zajišťuje nový kondenzační kotel BAXI Premium (2017).

Dispozice domu je 5+1 (dá se rozdělit i na 6+1). Užitná plocha cca 150 m2. První patro je částečně podkrovní, s terasou do zahrady. Na pozemku je garáž (cca 25 m2, součást zastavěné plovhy a nádvoří) a malý zahradní domek. Zahrada má výměru 344 m2, k tomu je zbytek pozemku (zastavěná plocha a nádvoří) 310 m2.

Na zahradě je hluboká studna s užitkovou vodou a čerpadlem Grunfos a pod trávníkem rozvedený systém vody na zalévání se třemi výstupními kohouty. Zahrada má elektrické osvětlení se 6 stojanovými svítidly. Zahrada je především okrasná, s několika ovocnými stromy (meruňka, švestka, jabloň, třešeň, ořech).

PENB třída D

Kladno, Kročehlavy, Dr. Foustky 782/782
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369