Luxusní byt 3+kk/B u Vltavy

70.000 / měsíc
Zrealizováno
Luxusní byt 3+kk/B u Vltavy
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Jste zvyklí na určitou míru luxusu, prestiže a kvality? Máte vyhraněný styl? Líbí se Vám bydlet v historickém domě? Chcete bydlet přímo u Vltavy?
Pak jistě oceníte byty v tomto zrekonstruovaném rezidenčním činžovním domě z roku 1913, s výtahem, na prestižní adrese na nábřeží Vltavy.

Nabízím zde ve druhém patře krásný byt o výměře 128 m2. Byt má vysoké stropy (cca 3 m), velká okna poskytují nádherný výhled na Vltavu (západ). V bytě je obývací pokoj spojený s kuchyňskou částí s jídelnou, dvě ložnice (jedna s malým balkonem), dvě koupelny, dvě WC, hala. Byt je vybaven chytrými spotřebiči a kvalitními materiály. Jsou zde buď kvalitní dřevěné podlahy nebo velice pohodlné koberce. Koupelny jsou v mramoru a mají podlahové vytápění. K dispozici jsou i úklidové služby.

Tento byt si můžete pronajmout ve dvou variantách - zařízený (viz fotografie) i nezařízený (za stejnou cenu).
Kromě nájemného se platí poplatky za domovní služby, elektřina a plyn se převádí na nájemce. Platba měsíčně předem, kauce v případě zařízeného bytu 3 nájmy, v případě nezařízeného bytu 2 nájmy. Byt bude připravený k nastěhování dle dohody - zašlete mi dotaz na jeho dostupnost.

Cca 200 m od domu je možné si pronajmout garáž.

PENB není zpracované, dle zákona uvádím třídu G.

Rozbalit více informací
Praha 2, Nové Město, Na hrobci 410
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369