Luxusní byt 5+1/B u Vltavy

1 / měsíc
Zrealizováno
Luxusní byt 5+1/B u Vltavy
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Jste zvyklí na určitou míru luxusu, prestiže a kvality? Máte vyhraněný styl? Líbí se Vám bydlet v historickém domě? Chcete bydlet přímo u Vltavy?
Pak jistě oceníte byty v tomto zrekonstruovaném rezidenčním činžovním domě z roku 1913, s výtahem, na prestižní adrese na nábřeží Vltavy.

Nabízím zde ve 4. patře krásný byt o výměře 183 m2. Byt má vysoké stropy (cca 3 m), velká okna poskytují nádherný výhled na Vltavu (západ), do parku a dále na Vyšehrad (jih). V bytě je obývací pokoj, jídelna, kuchyně, tři krásné ložnice (jedna s balkonem a šatnou), hala, dvě koupelny, tři WC. Byt je vybaven chytrými spotřebiči a kvalitními materiály. Jsou zde buď kvalitní dřevěné podlahy nebo velice pohodlné koberce. Koupelna je v mramoru a má podlahové vytápění. K dispozici jsou i úklidové služby.

Kromě nájemného se platí poplatky za domovní služby, elektřina a plyn se převádí na nájemce, platba měsíčně předem, kauce v případě zařízeného bytu 3 nájmy, v případě nezařízeného bytu 2 nájmy. Byt bude připravený k nastěhování dle dohody - zašlete mi dotaz na jeho dostupnost. Cca 200 m od domu je možné si pronajmout garáž za 5.000 Kč/měs..

PENB není zpracované, dle zákona uvádím třídu G.

Pro osobní nabídku ceny mě prosím kontaktujte.

Rozbalit více informací
Praha 2, Nové Město, Na hrobci 410
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
lname: fullname:
captchaNačtete nový obrázek
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369