Popis nemovitosti

Jste zvyklí na určitou míru luxusu, prestiže a kvality? Máte vyhraněný styl? Líbí se Vám bydlet v historickém domě? Chcete bydlet přímo u Vltavy?
Pak jistě oceníte byty v tomto zrekonstruovaném rezidenčním činžovním domě z roku 1913, s výtahem, na prestižní adrese na nábřeží Vltavy.

Nabízím zde ve 4. patře krásný byt o výměře 183 m2. Byt má vysoké stropy (cca 3 m), velká okna poskytují nádherný výhled na Vltavu (západ), do parku a dále na Vyšehrad (jih). V bytě je obývací pokoj, jídelna, kuchyně, tři krásné ložnice (jedna s balkonem a šatnou), hala, dvě koupelny, tři WC. Byt je vybaven chytrými spotřebiči a kvalitními materiály. Jsou zde buď kvalitní dřevěné podlahy nebo velice pohodlné koberce. Koupelna je v mramoru a má podlahové vytápění. K dispozici jsou i úklidové služby.

Kromě nájemného se platí poplatky za domovní služby, elektřina a plyn se převádí na nájemce, platba měsíčně předem, kauce v případě zařízeného bytu 3 nájmy, v případě nezařízeného bytu 2 nájmy. Byt bude připravený k nastěhování dle dohody - zašlete mi dotaz na jeho dostupnost. Cca 200 m od domu je možné si pronajmout garáž.

PENB není zpracované, dle zákona uvádím třídu G.

Pro osobní nabídku ceny mě prosím kontaktujte.

Rozbalit více informací
Praha 2, Nové Město, Na hrobci 410/1
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369