Luxusní garsonka na Petřinách

21.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v perfektně postaveném domě hned u metra? Jste technický fanda a baví Vás chytrá domácnost se spoustou různých vychytávek? Hledáte malý, luxusní, zařízený byt s lodžií, garáží a sklepem?

Pak je tento byt přesně pro Vás!

Představuji Vám vymazlenou garsonku / 1+kk, o výměře 32 m2 + lodžie 2,4 m2, s garážovým stáním a sklepem o výměře 3,7 m2. Najdete jí v 1. patře projektu Rezidence Petřiny, v ulici U Petřin, v Praze 6 - Břevnově.

Tento dům stojí hned vedle konečné stanice tramvaje, pár kroků od stanice metra A - "Petřiny", cca 5 min. chůze od obory Hvězda a 15 min. od parku Ladronka. V podstatě uprostřed nejzelenějšího sídliště v Praze! A sídliště s nejlepší infrastrukturou. Je tu vše v pěším dosahu. Navíc skvělý vzduch a spousta zeleně.

Na materiálech, kvalitě provedení a vybavení bytu a domu se tu opravdu nešetřilo! V bytě jsou poctivé dřevěné podlahy s teplovodním podlahovým vytápěním doplněným nuceným větráním s rekuperací a s vysokou kvalitu vnitřního vzduchu, klimatizace, hliníková okna s akustickými trojskly a venkovními hliníkovými žaluziemi (v každém okně je i bezpečnostní čidlo), kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, indukční varná deska, digestoř, el. trouba), velká koupelna s prostorným sprchovým koutem, pračka se sušičkou, šatní skříň v chodbě, bezpečnostní vstupní dveře.

V pokoji, naproti obývací stěně, bude na úrovní lodžie ještě kvalitní rozkládací sedačka. Byt má i poměrně vysoké stropy a jeho JV orientace (na druhou stranu domu od hlavní ulice) z něj dělá parádní, klidné bydlení.

Celý byt i dům je prošpikovaný technologiemi. Chytrá domácnost na ovládání svítidel, venkovních žaluzií, poplašného zařízení, topení (na dálku či přímo na panelu v domácnosti), odvětrávání digestoře a koupelny centrální vzduchotechnikou, centrální zásobování teplem (horkovod). Na chodbách domu jsou osvětlení s pohybovými čidly, vstupní dveře do domu jsou napojené na elektronický systém pro kontrolu vstupu. V suterenu domu plně automatizovaný parkovací systém - z ulice vjedete autem automatického zakladače, vezmete si věci z auta, zmáčknete kód a robotický systém Vaše auto sám založí do parkovacího místa v suterenu. Až budete odjíždět, systém Vám auto opět sám vyveze na úroveň ulice. Maximální rozměry vozidla jsou: délka 5,2 m, šířka 2,2 m, výška 1,9 m.

Na každém kousku bytu i domu je vidět kvalita, preciznost a poctivost provedení. Dokonce i ve sklepích!
A Vy si to všechno můžete užít! Dlouho se nerozmýšlejte a přijďte se podívat!

Kromě nájemného budete platit zálohy na veškeré energie a služby (vč. internetu) v částce 4.000 Kč/měs. Nájemné se platí měsíčně předem, jistota je dvě nájemné + zálohy, provize je jedno nájemné.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.

PENB třída B.

Praha 6, Břevnov, U Petřin 2512
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369