Popis nemovitosti

Jste zvyklí na určitou míru luxusu, prestiže a kvality? Máte vyhraněný styl? Líbí se Vám bydlet v historickém domě? Chcete bydlet přímo u Vltavy? Pak jistě oceníte byty v tomto zrekonstruovaném rezidenčním činžovním domě z roku 1913, s výtahem, na prestižní adrese na nábřeží Vltavy.

Nabízím zde v 5. a 6. patře krásný mezonetový byt o výměře 550 m2 + terasa 120 m2. Má vysoké stropy, okna poskytují nádherný výhled na Vltavu (západ), do parku a dále na Vyšehrad (jih), ze střešní terasy jsou překrásné výhledy na Pražský hrad, Vltavu, Vyšehrad a okolí. V bytě je obývací pokoj, plně vybavená moderní kuchyně s jídelnou, druhá plně vybavená kuchyně v horním patře, 4 ložnice, 3 koupelny, pracovna, knihovna a místnost určená pro zábavu (s vlastním barem, vysoce kvalitním domácím kinem a další kuchyní). V jedné z koupelen je sauna a vedle parní lázeň. Byt je vybaven chytrými spotřebiči a kvalitními materiály. Jsou zde buď kvalitní dřevěné podlahy nebo velice pohodlné koberce. Koupelny jsou v mramoru s podlahovým vytápění. Na terase je krásná podlaha z exotického dřeva, mnoho květin, keřů a stromů pro soukromí, gril, posezení a velká vířivka pro 5 lidí.

Kromě nájemného se platí poplatky za domovní služby, elektřina a plyn se převádí na nájemce, platba měsíčně předem, kauce 3 nájmy. K dispozici jsou i úklidové služby. Byt bude připravený k nastěhování dle dohody - zašlete mi dotaz na jeho dostupnost. Cenu pronájmu sdělíme na vyžádání. Byt je možné si pronajmout krátkodobě i dlouhodobě, zařízený viz fotografie.

Cca 200 m od domu je možné si pronajmout garáž.

PENB není zpracované, dle zákona uvádím třídu G.

Rozbalit více informací
Praha 2, Nové Město, Na hrobci 410
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369