Malá kancelář u metra Anděl

3.990 / měsíc

Popis nemovitosti

V podkroví (3. patro bez výtahu) starší cihlové budovy v ulici Nádražní, kousek od metra Anděl (výstup Ženské domovy cca 5 min. chůze) si můžete pronajmout nově zrekonstruovanou (1 rok užívanou) kancelář o výměře cca 13 m2. Má nové střešní okno Velux (na východ do dvora), nové SDK včetně nové tepelné izolace, novou plovoucí podlahu, alarm.

Na patře je centrální topení, připojení na internet je možné přes telefonní linku nebo bezdrát. K dispozici je společná kuchyňka a WC (pánské, dámské) na patře. Dům, kde jsou tyto kanceláře, je umístěn přímo naproti nově stavěnému developerskému projektu Smíchov City a tedy cca do roka se bude jednat o velmi lukrativní adresu. Dům jako takový prochází postupnou rekonstrukcí, aby byl během pár let opět ve skvělé kondici.

Měsíční zálohy na služby 1.000 Kč/měs. + 21% DPH (elektřina, topení, úklid a osvětlení domu, voda, odpad) - 1x ročně se vyúčtují podle podílu plochy kanceláří, osob a celkových spotřeb na patře. Platba měsíčně předem, kauce jeden nájem, provize 1 nájem.
Pro plátce DPH se bude účtovat + 21% DPH, pro neplátce se bude účtovat bez DPH.

Možnost registrace sídla firmy. Volné ihned.
PENB třída E.

Praha 5, Smíchov, Nádražní 39/76
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369