Malé kanceláře u Anděla

5.500 / měsíc

Popis nemovitosti

V podkroví (3. patro bez výtahu) starší cihlové budovy v ulici Nádražní, kousek od metra Anděl (výstup Ženské domovy cca 5 min. chůze) nabízíme k pronájmu různě veliké, samostatné kanceláře. Některé nově zrekonstruované, jiné starší, udržované. Některé kanceláře mají vodorovné stropy, jiné částečně zešikmené. Všechny kanceláře mají vlastní vstup, alarm, plovoucí podlahy. Na patře je centrální topení, připojení na internet je možné přes telefonní linku nebo bezdrát. K dispozici je společná kuchyňka a WC (pánské, dámské) na patře. Kanceláře se pronajímají bez nábytku. Dům, kde jsou tyto kanceláře, je umístěn přímo naproti nově stavěnému developerskému projektu Smíchov City a tedy cca do roka se bude jednat o velmi lukrativní adresu. Dům jako takový prochází postupnou rekonstrukcí, aby byl během pár let opět ve skvělé kondici.

Poslední volná kancelář:
- kancelář č. 9 - výměra 24 m2 (včetně malé samostatně uzavíratelné prostory uvnitř), částečně šikmý strop, okno do ulice, na západ - cena 5.500 Kč/měs. + záloha na služby 1.200 Kč/měs. Může zůstat i různý starý nábytek.

Pro plátce DPH se bude účtovat nájemné + DPH, pro neplátce se bude účtovat bez DPH.
Měsíční zálohy na služby (elektřina, topení, úklid a osvětlení domu, voda, odpad) se 1x ročně se vyúčtují podle podílu plochy kanceláří, osob a celkových spotřeb na patře.
Platba měsíčně předem, kauce jeden nájem. Provize 1 nájem.

Možnost registrace sídla firmy a poštovní schránky v domě.
PENB třída E.

Praha 5, Smíchov, Nádražní 39/76
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
email: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369