Nezařízený byt 2+kk v Bubenči

18.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Bubeneč (často mylně považována za část Dejvic) je perfektní místo pro život. Zvláště, když bydlíte kousek od "Kulaťáku" (jak místní říkají Vítěznému náměstí) a máte pěkný byt s okny orientovanými do zeleně. A tady budete mít navíc možnost si užít i pěkný společný vnitroblok, který má parkovou úpravu.

V ulici Rooseveltova si můžete pronajmout nezařízený byt 2+kk, o výměře cca 45 m2, umístění v přízemí slušného činžovního domu. Obě místnosti bytu jsou orientované na jih, výhled mají do velkého společného parku. I když je byt v přízemí do dvora, je dostatečně světlý a hlavně ... nebude ani studený v zimě, ani horký v létě. Před zimou Vás ochrání plastová okna, dřevěné podlahy a plynové etážové topení a před letním horkem zase umístění bytu v přízemí.

Byt má obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, kde je myčka, el. trouba a varná deska. Za kuchyňským koutem je velká koupelna, kde si užijete vanu i sprchu. Od současných nájemců si můžete koupit pračku, postel a vysokou bílou skříň v pokoji. Ložnice je veliká tak akorát na partnerské dvoulůžko a velkou vestavěnou skříň. Ta zde zůstane, stejně jako šatní skříň ve vstupní chodbě. Ostatní nábytek si nájemci odvezou. V chodbě je pod stropem další úložný prostor, třeba na kufry. Hned vedle bytu je prostor pod domovním schodištěm, který slouží jako sklípek.

Byt vytápí a teplou vodu ohřívá plynový kombi kotel. PENB není k dispozici, ze zákona tedy musím uvést třídu G.

K nájemnému budete platit 1.000 Kč zálohy na domovní služby + elektřinu a plyn dle vlastní spotřeby. Nájemné se platí měsíčně předem, jistota je jedno nájemné + zálohy na domovní služby, provize je jedno nájemné.

Byt bude volný od 1.3. (po dohodě s nájemci možná i o něco dříve) a čeká třeba právě na Vás!

Praha 6, Bubeneč, Rooseveltova 575/575
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
email: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369