Nový byt 2+kk/L v Karlíně

20.000 / měsíc
Zrealizováno

Popis nemovitosti

V nově postaveném projektu Port Karolína si můžete v 5. patře pronajmout úplně nový, velmi světlý byt 2+kk (67 m2) s lodžií a parkovacím stáním.

Velkoryse pojatý obývací prostor s lodžií nabízí výhled na Vltavu. Dřevěná francouzská okna s trojskly a externími žaluziemi se dají skoro všechna otevřít a tím prostor získá další rozměr a pocit spojení s přírodou. Lodžie se skleněnými panely nijak nenarušuje čisté linie bytu. V kvalitní německé kuchyni Nobilia s vestavěnými spotřebiči AEG bude radost vařit. Na dřevěných podlahách můžete klidně chodit bosky. Francouzské okno je také v ložnici, která se dá rozdělit na spací a pracovní část. V bytě je kromě koupelny s vanou i komora, kde je pračka s integrovanou sušičkou. V suterénu domu je možné k bytu pronajmout dvě garážová stání, každé za 2.000 Kč/měs. Výtahem se pohodlně dostanete až k bytu.
Tato oblast Karlína je vyhlášená množstvím restaurací, kaváren, historických i nových budov, divadel a dalšího společenského vyžití.

Kromě nájemného budete platit poplatky za domovní služby cca 4.000 Kč/měs. (topení, voda, výtah, odpad, atd.) a elektřinu v bytě. Nájemné + poplatky se platí měsíčně předem, kauce je jedno nájemné. Provizi neplatíte!

Byt je připravený k okamžitému nastěhování.
PENB třída B.

Rozbalit více informací
Praha 8, Karlín, Za Karlínským přístavem 699/699
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
fname: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369