Obrovský byt 3+1 (140 m2)

35.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Pokud oceníte velkorysý prostor a máte rádi staré byty s velkými místnostmi, vysokými stropy, dvoukřídlými dveřmi a parketami, pak je tato nabídka přesně pro vás!

Ve druhém patře dobře udržovaného bubenečského činžovního domu s výtahem, v Praze 6, v ulici Národní obrany, si můžete pronajmout obrovské 3+1 s výměrou 140 m2! Je zařízený tak, jak ho vidíte fotografiích. V případě nutnosti se lze bavit i o vystěhování nábytku.

Byt má velkou vstupní halu, obývací pokoj spojený s jídelnou, dvě ložnice, kuchyni s balkonkem, koupelnu, WC a komoru. Bonusem pak bude i krb v obývacím pokoji.

Všechny místnosti mají kvalitní dřevěná okna s dvojskly, z nichž většina je na jižní stranu. Nikdy tu ale nebude horko, protože okna jsou před ostrým sluncem krytá korunami stromů. I přes svojí výměru nebude byt náročný na energie. Je totiž teplý a tak se krásně vytopí akumulačními kamny. Na ohřev vody je pak v koupelně plynová karma a v kuchyni elektrický ohřívač.

Bubeneč je skvělé místo pro život! Je tu vše, na co si vzpomenete. Budete to mít kousek do centra, na Pražský hrad, do Stromovky i na letiště. Jsou tu vyhledávané školy a školky, spoustu drobných obchůdků, služeb, restaurací, kaváren. Ulice jsou tu většinou zelené a dobře udržované.

Kromě nájemného budete platit zálohy na vodu a domovní služby ve výši 500 Kč/os./měs. + vlastní spotřebu elektřiny a plynu. Internet můžete mít kabelový, od Vodafone. Nájemné se platí měsíčně předem, kauce je 1 nájem, provize 1 nájem.

Ještě váháte, jestli je to ten správný byt pro Vás? Přijďte se podívat naživo!
Byt bude volný od 1.5. a je určený k dlouhodobému pronájmu.

PENB není k dispozici, dle zákona musím uvést třídu G.

Praha 6, Bubeneč, Národní obrany 457/457
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone: fname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369