Parádní 2+1 na Petřinách

20.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Petřiny. Nejzelenější sídliště v Praze! A sídliště s nejlepší infrastrukturou. Je tu metro, tram, bus, školy, školky, obchody, služby a to vše v pěším dosahu. Navíc skvělý vzduch, klid a spousta, spousta zeleně.

Přímo v centru Petřin, v ulici Čílova, si v šestém (posledním) patře dobře udržovaného, zatepleného panelového domu s výtahem, můžete pronajmout byt 2+1 o výměře 53 m2. Má klasický půdorys: vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi, samostatnou ložnici, průchozí obývací pokoj, kuchyni, velkou koupelnu a samostatné WC.

Vzhledem k průchozímu obýváku je byt vhodný pro dospělý pár, ev. pár s malým dítětem.

Byt prošel před pár lety celkovou rekonstrukcí: nové vstupní bezpečnostní dveře, vyzděná koupelna, nové vestavěné skříně v chodbě, nová kuchyně, rozvody elektřiny, nové omítky, přebroušení parket v obou pokojích. Kromě toho tu v minulosti měnili i okna (jsou plastová se žaluziemi a venkovními roletami) a v rámci domu dělali spoustu důležitých oprav.

Celý byt je orientovaný na západ, z oken budete mít výhled na "hvězdné městečko". Na chodbě, v mezipatře domu, můžete užívat společnou lodžii, v suterénu domu společnou kolárnu / kočárkárnu a samozřejmě i vlastní sklep.

Na metro a za obchody je to doslova pár minut chůze. Kousek od domu je školka i školka. A nebudete to mít daleko ani do vyhlášené Obory Hvězda nebo na Ladronku.

Kromě nájemného 20.000 Kč/měs. budete platit zálohy na domovní služby (voda, topení, výtah, odpad atd.) v částce 3.000 Kč/měs. + zálohu na elektřinu v částce 2.000 Kč/měs. Vše majitel 1x ročně vyúčtuje podle skutečných spotřeb. Nájemné + zálohy se platí měsíčně předem, jistota je jedno nájemné + zálohy, provize je jedno nájemné.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.
PENB třída C.

Objednejte se na co nejdříve prohlídku, ať Vám tenhle parádní byt nevyfoukne někdo jiný!

Praha 6, Veleslavín, Čílova 274/274
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369