Popis nemovitosti

Koupit v dnešní době malý investiční (nebo startovací) byt je docela problém. Nabídka takových bytů je minimální a když se někde objeví, jsou okamžitě pryč. Já tu mám pro Vás pěkně zrekonstruvaný byt 1+1 s lodžií, jen kousek od Krčského lesa.

Najdete ho v 6. patře zrekonstruovaného panelového domu (s výtahem) v ulici Bernolákova. Byt má jižní orientaci, výměru 33 m2, k tomu přes 6 m2 lodžii a 1 m2 sklep. Je kompletně zrekonstruovaný a připravený pro nového majitele.

V roce 2014 byl částečně přestavěný a kompletně zrekonstruovaný. Má bezpečnostní vstupní dveře, zasouvací vnitřní dveře, nové veškeré rozvody, laminátové plovoucí podlahy, kuchyni, zděné jádro se sprchovým koutem a WC, vestavěné skříně v chodbě, zasklenou lodžii.

Dům je zateplený, s novým výtahem. Má nový vstup, vyměněné stoupačky, opravené interiéry, plastová okna. Je obklopen zelení. Místo je to poměrně klidné a vše, co potřebujete, tu máte v pěším dosahu. Za pár let budete mít kousek od domu stanici metra D.

Vzhledem k tomu, že byt je v družstevním vlastnictví (s nulovou anuitou) a není připraven na převod do OV, budete do zástavy pro případnou hypotéku muset dát jinou nemovitost nebo platit hotově. Ale i tak se koupě podobného bytu v dnešní době rozhodně vyplatí!

Chcete být první na prohlídce? Zavolejte nebo napište a domluvíme si termín.

V případě velkého zájmu bude byt prodán nejvyšší (ev. nejvýhodnější) nabídce.
Neplatíte provizi!

Kompletní měsíční provoz bytu vyjde na 4.570 Kč, z toho je 1.300 Kč FO. Je tu klasicky dálkové topení a teplá voda (vše s měřením), plyn i elektřina.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.
PENB není zpracované, dle zákona tedy uvádím třídu G.

Praha 4, Krč, Bernolákova 1166/1166
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369