Podkrovní 1+kk v Roztokách

10.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Rádi byste bydleli v Roztokách u Prahy? V podkroví rodinného domu (s provozovnou a zahrádkou) si můžete pronajmout ubytovací jednotku typu 1+kk s malou úložnou komorou na chodbičce před bytem.

Tento "byteček" o podlahové ploše cca 40 m2, s orientací na J a V si žádá nenáročného kutila, kterému nebudou vadit mnohé nedokonalosti a který si ho dokáže zvelebit. Je potřeba tu vymalovat, sem tam něco poopravit a natřít a vše důkladně vše umýt. Veškeré zařízení bytu je již dlouho používané a je to na něm znát.

Na oplátku zde budete mít celkem slušné, dlouhodobé bydlení s nájemní smlouvou na dobu neurčitou a hlavně fajnového majitele, který bydlí v 1. patře domu. Výhodou je také možnost užívat terasovitou zahrádku za domem a poloha kousek od stanice MHD a vlaku (jen 100 m od domu). V Praze na metru jste za chvíli, stejně tak jako na kopci v centru Roztok, kde je vše, co budete běžně potřebovat (nákupy, restaurace, služby). Roztoky zažívají v posledních letech poměrně rychlý rozkvět, hodně se tu staví a začíná to tu žít.

Na patře jsou celkem 3 takové jednotky, z nichž každá má svoje vlastní sociální zázemí a samostatný vstup ze společné chodbičky. Celé patro se vytápí a voda pro všechny 3 jednotky se ohřívá plynovým kombi kotlem na patře. V ceně poplatků budete mít veškerý provoz jednotky včetně wi-fi internetu. Nábytek a zařízení, které je na fotografiích, zůstává, ale můžete si ho i vystěhovat a přinést svoje vlastní.

Veškeré poplatky spojené s provozem jednotky jsou 4.000 Kč/měs. Budete je hradit jako měsíční paušál spolu s nájemným. Nic se nepřevádí na nájemce ani nevyúčtovává. Nájemné + poplatky se platí vždy měsíčně předem, jistota je 14.000 Kč. Provize je jedno nájemné.

Jednotka je ihned volná k nastěhování. Vhodná je pro 1, max. 2 osoby. Vzhledem k charakteru jednotky si zde nelze přihlásit trvalý pobyt.

PENB není zpracováno, dle zákona musím tedy uvádět třídu G.

Roztoky, Kroupka 64/64
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: fullname: fname: email: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369