Podkrovní byt 2+kk s terasou

24.000 / měsíc

Popis nemovitosti

V Praze 6 - Bubenči se žije skvěle! Je to čtvrť plná malých obchůdků, kaváren, restaurací, parčíků. Všechno tu máte u ruky, v pěším dosahu. Je to tu pár minut na metro, tramvaj nebo autobus, jste kousek do centra Prahy, máte to co by kamenem dohodil do Stromovky. A pokud chcete pryč z Prahy, za chvíli jste na letišti.

Vy si tu můžete pronajmout nezařízený podkrovní byt (64 m2) s terasou (6 m2), který se nachází v 6. patře činžovního domu s výtahem, v ulici Jilemnického.

Byt je ihned k dispozici.

Obývací pokoj (25 m2) s kuchyňským koutem (kuch. linka, sklokeramická varná deska, el. trouba, digestoř, lednice s mrazákem) je orientovaný na východ do ulice, velká ložnice (23 m2) s terasou pak do dvora, na západ. V bytě je i komora, kde je kombi plynový kotel (na topení i ohřev teplé vody), prostorná koupelna a vstupní hala. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, vstup do domu je na čip.

Kromě nájemného budete platit zálohy na domovní služby (vodné, stočné, odpad, výtah, úklid a osvětlení domu) ve výši 1.850 Kč/měs. Elektřina a plyn bude převedena na Vás. Nájemné a zálohy se platí měsíčně předem, jistota je jedno nájemné + zálohy, provize je jedno nájemné.

Bytů s terasou v Bubenči moc nenajdete, tak neváhejte a domluvte si prohlídku. Dlouho totiž v nabídce nebude!

PENB není zpracované, dle zákona tedy uvádím třídu G.

Praha 6, Bubeneč, Jilemnického 600/600
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: email: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369