Prostorné 2+1 s terasou

15.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Představte si, jak ráno vstanete a dáte si snídani na terase. Po klidném spánku v tiché, severně orientované ložnici si budete užívat jižní sluníčko a pozorovat ruch na ulici. Představte si prostorný byt s centrální halou a vysokými stropy. Ještě sníte? Už nemusíte. Právě jste takový byt našli!

70 m2 + terasa 5 m2, ve 2. patře udržovaného cihlového domu s výtahem, v centru Břevnova, na Bělohorské ulici v Praze 6. V lokalitě, kde máte vše na dosah ruky. Stanici tram přímo před domem; obchody, kavárny, restaurace a služby všude kolem; několik parků na dosah.

Byt je prakticky řešený. Obývací pokoj s terasou a samostatná kuchyně jsou orientované na jih, do ulice Bělohorská, samostatná ložnice je na sever, do zahrady, do ulice Pod Marjánkou. Centrální hala spojuje všechny místnosti. Vedle malé koupelny se sprchovým koutem je samostatné WC a komora. V suterénu domu je navíc prostorný sklep. V obývacím pokoji a ložnici je parketová podlaha, všude jsou plastová okna a centrální topení s měřením.

Vybavení zůstává jak ho vidíte jako na fotografiích. Majitel by zde rád všechno nechal, některé drobnější kusy lze domluvit, že odveze. V kuchyni je lednice s mrazákem, myčka, elektrická trouba, indukční varná deska a digestoř. Pokud si ponecháte všechno zařízení, budete potřebovat už jen postel a pračku.

K nájemnému budete platit zálohy ve výši 3.550 Kč/měs. pro dvě osoby (voda, topení, úklid a osvětlení společných prostor, výtah, odpadky). Elektřina se převádí na nájemce. Nájemné se platí měsíčně předem, kauce je ve výši jednoho nájmu.
Neplatíte provizi!

Byt je ihned volný k nastěhování.
PENB není zpracované, dle zákona tedy musíme uvádět třídu G.

Praha 6, Břevnov, Bělohorská 1685/1685
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
fname: phone: fullname: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369