Útulný byt v Podolí

13.000 / měsíc
Zrealizováno
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Máte rádi lokalitu Prahy 4 - Podolí? Speciálně její vilovou část? Pak by se Vám mohl líbit tento byt v ulici Na Lysině!

Ve druhém patře cihlového bytového domu bez výtahu nabízím k pronájmu dobře udržovaný byt 2+kk, o výměře cca 50 m2. Dům stojí v kopci pod Českou televizí, jen 3 stanice bus na metro Pražského povstání. V bytě je obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, ložnice se spacím patrem a komorou, koupelna s vanou a WC a chodba. V obývacím pokoji jsou parkety, v ložnici plovoucí podlaha. K topení a ohřevu teplé vody slouží kombi plynový kotel. V minulých letech proběhly opravy bytu: nové elektro, koupelna, kotel, radiátory. Kuchyňská linka je zánovní. Okna jsou původní dřevěná špaletová.

Byt se nabízí tak, jak je na fotografiích. Internet je možné připojit přes telefonní linku nebo wi-fi. V suterenu domu je společná sušárna, kolárna, k bytu patří dřevěná sklepní kóje. Na střeše domu (prakticky jedno patro nad bytem) je společná terasa, ze které je pěkný výhled na část Prahy. Terasa je prostorná a přímo se vybízí k rannímu nebo večernímu posezení. Za domem je společná zahrada, taktéž všem k užívání.

Kromě nájemného se platí zálohy na služby a energie ve výši 2.700 Kč/měs. (nepřevádí se, majitel je 1x ročně vyúčtuje dle měřidel a předpisu služeb v domě). Platba nájmu měsíčně předem, kauce 1 nájem. Neplatíte provizi!

Byt je připravený k nastěhování.

PENB není zpracované, dle zákona uvádím třídu G.

Rozbalit více informací
Praha 4, Podolí, Na lysině 492/492
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369