Velký byt 2+1 s balkonem

19.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Jestli máte rádi prostorné byty, ale zároveň nepotřebujete moc místností, pak tento byt je přesně ten pravý pro Vás! Má velkou vstupní halu, ložnici s vestavěnou šatnou, kuchyni s jídelní částí, obývák s balkonem a koupelnu s vanou i sprchou. Jeho výměra cca 90 m2 je na dispozici bytu 2+1 více než dostatečná.

Najdete ho ve 4. patře činžovního domu s výtahem, v ulici Národní obrany, jen kousíček od Vítězného náměstí. V bytě nyní proběhne rekonstrukce elektřiny a od 1.1.2022 by měl být k dispozici. Bude se pronajímat nezařízený - tak, jak ho vidíte na fotografiích. V kuchyňské lince je vestavěná trouba a myčka, není tu lednice a pračka (ty musíte mít vlastní). Byt má vysoké stropy, vlastní vytápění a ohřev teplé vody (plynový kombi kotel), plastová okna, parketovou podlahu v obýváku.

Praha 6 - Dejvice je vyhledávaná lokalita, plná zeleně, s čilým společenským životem. V pěším dosahu tu máte MHD, nákupy, restaurace, služby, parky i kulturní vyžití. Je to odsud kousek do Stromovky nebo i do centra Prahy.

Kromě nájemného 19.000 Kč/měs. budete platit zálohy na domovní služby (výtah, úklid a osvětlení domu, voda, odpad) ve výši 500 Kč/os./měs. Elektřinu a plyn budete mít na své jméno. Nájemné se platí měsíčně předem, kauce je 1 nájem. Provizi neplatíte!

Byt bude volný od 1.1.2022.
Ještě váháte, jestli je to ten správný byt pro Vás? Přijďte se podívat naživo a případné úpravy bytu si můžete domluvit ještě před jeho dokončením!

PENB není zpracované, podle zákona tedy uvádím třídu G.

Rozbalit více informací
Praha 6, Bubeneč, Národní obrany 824/35
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fname: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369