Velký byt 2+1 s lodžií

22.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Sehnat v Bubenči byt s balkonem, lodžií nebo terasou je docela oříšek. Aby k tomu byl i v pěkném domě a slušné ulici, to už je malý zázrak!

Tak se dlouho nerozmýšlejte a přijďte se podívat na tento prostorný byt 2+1 s lodžií. Má výměru cca 72 m2 (+ cca 3 m2 lodžie), je částečně zařízený a najdete ho ve zvýšeném přízemí dobře udržovaného domu se zahrádkou v ulici Jilemnického, v Praze 6. Tato ulice je velmi klidná a ani ve dvoře domu se žádný velký ruch neděje, takže byt je příjemně tichý. A díky svému umístění v přízemí v něm nebude v létě horko.

Dva pokoje jsou orientované do ulice (na JV), kuchyně a lodžie pak do dvora (na SZ). V nové kuchyni najdete kromě jídelního koutu i lednici s mrazákem, kombi sporák, myčku a mikrovlnku. V koupelně pak masážní vanu a pračku. Jedna vestavná skříň je v chodbě, druhá samostatně stojící v ložnici. Kromě toho je v bytě komora a v suterenu domu dřevěná sklepní kóje. Byt vytápí plynové topení WAW, na ohřev teplé vody je v koupelně plynová karma. Okna do ulice jsou dřevěná špaletová, do dvora dřevěná euro.

Bubeneč je vyhlášená tím, že tu máte vše, na co si vzpomenete, doslova na dosah ruky. Spoustu obchůdků, restaurací, kaváren, služeb i kulturního vyžití. Je to blízko do centra Prahy, do Stromovky i na letiště. Doprava je tu skvělá, na metro, tram, i bus je to kousek.

Občas se tu naskytne i možnost pronajmout si podzemní parkovací stání přímo pod domem!

Kromě nájemného budete platit zálohy na všechny energie a služby v částce 6.000 Kč /měs. Nájemné + zálohy se platí měsíčně předem, jistota je jedno nájemné + služby, provize je jedno nájemné.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.

PENB není zpracované, dle zákona tedy musím uvést třídu G.

Praha 6, Bubeneč, Jilemnického 600
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: phone: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369