Zařízené 1+kk/B v Záběhlicích

14.500 / měsíc

Popis nemovitosti

Ve 4. patře zajímavě řešeného bytového domu z roku 2008 (se dvěma výtahy) si můžete dlouhodobě pronajmout zařízený byt 1+kk o výměře cca 37 m2 + 6 m2 balkon. Má západní orientaci a volný výhled, takže při pěkném počasí je krásně slunečný. Hezké jsou i večery, kdy se budete dívat na osvětlený Pankrác.

Byt bude zařízený tak, jak ho vidíte na fotografiích (vyjma pracovního stolku s počítačem). V kuchyňském koutu je vestavěná malá lednička s minimrazákem (ve skříňce dole pod šedou roletou), el. trouba, mikrovlnka, varná deska a digestoř. Kuchyně je bez myčky. V chodbě jsou velké vestavěné skříně, v koupelně zůstane i pračka. Standardy bytu jsou klasické: bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy, dřevěná eurookna - zde se dají otevřít obě krajní sekce a na balkon tedy můžete vcházet jak z pravé, tak i z levé části. V domě je dokonce společný internet. Sklep k bytu nenáleží. Parkování je zde omezené (kolem domu je málo místa), ale občas se v domě nabízí k pronájmu podzemní parkovací stání. Každopádně, pokud nemáte auto, na zastávku bus to budete mít pár kroků a cca za 10 min. můžete být na stanici metra A - Strašnická.

Nastěhovat se můžete 1.6.. Na začátek dostanete smlouvu na dobu 1 roku, kterou si můžete každoročně prodlužovat.
Kromě nájemného budete platit zálohy na všechny energie a služby v částce 3.700 Kč. Ty Vám budou 1x ročně vyúčtovány dle skutečné spotřeby. Nájemné + poplatky se platí měsíčně předem, kauce je jedno nájemné vč. poplatků, provize jedno nájemné.

PENB třída B.

Praha 10, Záběhlice, Na Slatince 3279/3279
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369