Zařízené 2+kk s gar. stáním

24.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Rádi byste bydleli s veškerým komfortem světla, prostoru, dopravy, nákupů, zábavy a relaxace?

Pouhých 50 metrů od výstupu ze stanice metra C - Pražského povstání si můžete pronajmout slunný, základně zařízený byt 2+kk o výměře cca 58 m2. Najdete ho v pátém patře zánovního bytového domu s výtahem, v ulici Kischova, v Praze 4. Tento dům v roce 2011 získal nominaci na Projekt roku.

Předností bytu jsou velká hliníková jihozápadně orientovaná francouzská okna, takže ho ocení hlavně ti, kteří mají rádi odpolední slunce. Byt je zařízený tak, jak vidíte na fotografiích. Nábytek, myčka, horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, lednice, pračka. Z technických vymožeností lze jmenovat podlahové topení v koupelně, WC se sprchovou hadicí, domácí videotelefon, požární čidla a systém inteligentního řízení tepla. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, vnitřní pak s magnetickými zámky. Své auto můžete pohodlně parkovat v garážích na vrchním patře zakladače, kola a jiné sportovní náčiní bezpečně nechávat ve velkém sklepu hned vedle garáže.

Nedaleko domu jsou Arkády Pankrác, kde si nakoupíte, najíte se a užijete i různou zábavu. Pokud potřebujete cestovat směrem na Brno, ulice 5. května, která plynule navazuje na D1, je jen kousek od domu. Chvíle odpočinku nebo sportu strávíte třeba na nedalekém minigolfu nebo v Centrálním parku. Ani Vyšehrad nebo Vltavu a její kouzelná nábřeží nebudete mít daleko.

Kromě nájemného budete platit zálohy na veškeré energie a služby ve výši 3.500 Kč/měs. Vše Vám bude 1x ročně vyúčtováno dle skutečných spotřeb. Nájemné a poplatky se platí měsíčně předem, jistota je jedno nájemné vč. poplatků, provize je jedno nájemné.

Byt bude volný od 1.4., po dohodě s nájemcem možná i dříve.

Chcete být první na prohlídce? Zavolejte nebo napište!

PENB není k dispozici, dle zákona je tedy automaticky ve třídě G.

Praha 4, Nusle, Kischova 1733/1733
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone: email: fname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369