Zařízené 2+kk, terasa, garáž

19.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Bydlet v bytě s terasou a garážovým stáním je prostě pohoda! Přijedete do garáží, zaparkujete na svém místě, odložíte věci do sklepu a výtahem vyjedete rovnou před byt. Bez starostí, bez hledání místa k parkování, suchou nohou domů.

"Domů" znamená v tomto případě zařízený byt 2+kk s terasou, sklepem a možností garážového stání. Je ve 4. patře bytového domu v ulici Máslova, v Praze 6. Má výměru 52 m2 + 10 m2 terasu. Dopolední (východní) sluníčko Vás bude lákat si dát snídani na terase. Za nákupy to budete mít 5 minut pěšky do Kauflandu, stejně tak jako na MHD (tram, bus, vlak). A za přírodou co by kamenem dohodil! Do Stromovky nebo do Šárky, případně přívozem přes Vltavu do Zoo, Botanické zahrady nebo do Troji.

Byt se pronajímá zařízený tak, jak je na fotografiích. Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (lednice s mrazákem, sklokeramická varná deska, el. trouba, digestoř, myčka), pračka v koupelně, nábytek.

Garážové stání je volitelné - můžete si ho pronajmout za 2.500 Kč/měs.

Kromě nájemného 19.000 Kč/měs. budete hradit zálohy na veškeré energie a služby ve výši 5.800 Kč/měs.. Majitelka vše 1x ročně vyúčtuje podle skutečných nákladů. Elektřina bude převedena na Vaše jméno. Můžete mít i internet za 300 Kč/měs. Platby jsou vždy na jeden měsíc předem (nájemné + poplatky), jistota je 24.800, provize je 19.000 Kč.

Byt je ihned volný a připravený k dlouhodobému pronájmu.
PENB třída C.

Praha 6, Dejvice, Máslova 2688/2688
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone: fname: fullname: lname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369