Zařízené 3+kk - Port Karolína

39.900 / měsíc

Popis nemovitosti

V Karlíně to žije! A jestli tu chcete žít i Vy, máte příležitost si tu pronajmout zánovní, kompletně zařízený byt 3+kk s lodžií, garážovým stáním a sklepem. Projekt Port Karolína, kde se byt nachází, je vyhlášený komplex mezi ulicí Rohanské nábřeží a Vltavou. Budete to mít co by kamenem dohodil k Vltavě, do své kanceláře v Rohan Business Center nebo za rušným společenským životem do krásně zrekonstruovaného srdce starého Karlína. Tato oblast Karlína je totiž známá množstvím restaurací, kaváren, historických i nových budov, divadel a dalšího vyžití.

Byt o výměře cca 77 m2 (+ cca 4 m2 lodžie) je umístěný v 5. patře domu s výtahem, v ulici Breitfeldova, zhruba v centru tohoto projektu. Má praktický půdorys, dobrou orientaci (obývák s lodžií na jih, ložnice na sever) a poskytne Vám pocit, že jste právě na dovolené někde v hotelovém komplexu u moře. Tak totiž areál Port Karolína působí alespoň na mě.

Prostorný obývací pokoj s lodžií plynule navazuje na kuchyňský kout, kde najdete veškeré spotřebiče včetně velké americké lednice a vinotéky. Lodžie se skleněnými panely krásně doplňuje čisté linie bytu a domu. Obě ložnice jsou vybavené dvoulůžky, ve velké ložnici je i šatní skříň. Mají velká dřevěná francouzská okna (s trojskly a předokenními žaluziemi), které se dají skoro všechna otevřít a tím prostor ložnic získá další rozměr. Předokenní žaluzie jsou i na lodžii u obýváku. V chodbě tvaru L je velká šatní skříň a botník. Koupelna Vám nabídne dvě umyvadla a vanu, pračku pak najdete v místnosti s WC. Samozřejmostí je parkovací místo v suterénu domu a vlastní sklípek. V rámci bloku domů je k dispozici i myčka na jízdní kola, recepce a pod.

Kromě nájemného budete platit zálohy na domovní služby (centrální topení, voda, výtah, recepce a pod.) cca 5.000 Kč/měs. + elektřinu dle vlastní spotřeby. Nájemné + zálohy se hradí měsíčně předem, jistota je dva nájmy, provize jeden nájem.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.

PENB třída B.

Praha 8, Karlín, Breitfeldova 704/704
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fullname: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369