Zařízený 1+kk/L v Podbabě

15.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Bytový areál v Podbabě v Praze 6 je vyhledávaná lokalita, plná zeleně, s obyvateli prakticky z celého světa. Je to dané její polohou v dosahu mezinárodních ambasád, ale i Šárky, Stromovky a Troji. Je to tu kousek do centra Prahy i na letiště. V pěším dosahu máte MHD, nákupy, restaurace, parky i kulturní vyžití.

V tomto areálu, v ulici Lindleyova, si můžete pronajmout světlý byt 1+kk s lodžií. Jeho 38 m2 plochy je ideální pro single člověka nebo pro spolu žijící pár. A pro tento účel je byt i zařízený, z většiny novým vybavením. Partnerské dvoulůžko, posezení uvnitř i na lodžii (5 m2), kuchyně s vestavnými spotřebiči (lednička, indukční varná deska, trouba, myčka), prostorná koupelna se sprchovým koutem, kombinovanou pračkou se sušičkou a velká šatní skříň v chodbě. Nechybí ani sklep (3 m2) s vysokými úložnými regály. Ve společných garážích domu se často nabízí i parkovací místa k pronájmu.

Byt je ve 2. patře pěkného domu z roku 2010, s výtahem. Je orientovaný na západ a protože je z velké části obklopený zelení, poskytuje dostatek soukromí a ani v létě nebude příliš horký. Díky dobře postavenému domu, v energetické třídě C, má i nízké provozní náklady.

Kromě nájemného budete platit zálohy na veškeré služby a energie částkou 3.000 Kč/měs. Internet můžete mít od společnosti A1M za cca 300 Kč/měs. Nájemné se platí měsíčně předem, kauce 1 nájem. Provizi neplatíte!

Byt bude volný od 3.1.2022.
Ještě váháte, jestli je to ten správný byt pro Vás? Přijďte se podívat naživo! ;-)

Rozbalit více informací
Praha 6, Dejvice, Lindleyova 2724/7
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fullname: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369