Zařízený byt 2+kk s lodžií

12.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v útulném bytě? V takovém, kde je vše na svém místě, kde nejsou žádné přebytečné, nevyužitelné plochy? Nechce se Vám platit vysoké provozní poplatky? Rádi posnídáte na prostorné lodžii s výhledem do zeleně? Oceníte klidný dům, s dobrým parkováním, při tom však kousek od MHD a obchodů? Pak si nenechte ujít tuto nabídku!

Ve 3. patře nízkého panelového domu bez výtahu, v ulici Dědinská v Praze 6, nabízím k pronájmu byt o výměře 47 m2 + 5 m2 lodžie. Byt je kompletně zařízený: myčka, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnka, pračka, lednička, nábytek (viz fotografie). Nově je oproti fotografii v ložnici klasická postel. Jádro je zděné, vstupní dveře bezpečnostní, okna plastová. Dům má izolovanou střechu. K dispozici je UPC. Byt je připravený k nastěhování. Je vhodný pro 1 osobu, maximálně spolu žijící pár.

Kromě nájmu se platí zálohy na veškeré poplatky ve výši 2.500 Kč/měs. (topení, voda, elektřina, úklid, osvětlení domu, odpadky), platba měsíčně předem, kauce 14.500 Kč. Poplatky se nepřevádějí na nájemce, majitel je 1x ročně vyúčtuje dle skutečných spotřeb. PENB třída D.
Neplatíte provizi!

Rozbalit více informací
Praha 6, Ruzyně, Dědinská 896/19
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fname: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369