Zrekonstruované 2+kk v Bubenči

18.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Bubeneč (často mylně nazývaná Dejvice) je perfektní místo pro život. Zvláště, když bydlíte kousek od "Kulaťáku" (jak místní říkají Vítěznému náměstí) a máte pěkný byt s okny do zeleně. A tady budete mít navíc možnost si užít i pěkný společný vnitroblok, který má parkovou úpravu.

V ulici Rooseveltova si můžete pronajmout zrekonstruovaný byt 2+kk, o výměře cca 48 m2, umístění v přízemí slušného činžovního domu. Obě místnosti bytu jsou orientované na jih do zahrady. I když je byt v přízemí do dvora, je dostatečně světlý a hlavně ... nebude ani studený v zimě, ani horký v létě. Před zimou Vás ochrání plastová okna, poctivé parketové podlahy a plynové etážové topení a před letním horkem zase umístění bytu v přízemí.

Byt má prostorný obývák spojený s kuchyňským koutem, kde jsou všechny vestavné spotřebiče. Zůstane zde i velká skříň, ktrou vidíte na fotografiích. Další skříň je potom ve vstupní chodbě. Koupelna sice působí na fotografiích malým dojme, ale je dostatečně veliká na to, aby se tam vešel komfortní sprchový kout, umyvadlo, wc i pračka. Ložnice je veliká tak akorát na partnerské dvoulůžko a něco kolem něho. Kromě toho budete mít na chodbě domu i velký zděný sklípek (třeba na kola a pod.).

K nájemnému budete platit 1.000 Kč zálohy na domovní služby + elektřinu a plyn dle vlastní spotřeby. Nájemné se platí měsíčně předem, kauce je jedno nájemné, provize jedno nájemné.

Byt je volný od 1.6. a čeká třeba právě na Vás!

PENB není k dispozici, ze zákona tedy musím uvést třídu G.

Praha 6, Bubeneč, Rooseveltova 575/575
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone: email: fullname: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369